Oferty
Nowa
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

język angielski

Microsoft Office Excel

marketing automation

eCRM

umiejętności analityczne

komunikatywność

Testy A/B

PowerPoint

Mile widziane

e-mail marketing

współpraca

raportowanie

kontakt z klientem

przetargi

analiza

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

Grupa dentsu to globalna sieć komunikacji marketingowej stworzona z myślą o przyszłości. W jej skład wchodzą marki: Carat, iProspect, Red8, Amplifi, dentsu X i Dentsu Creative.

Przyjmując skoncentrowane na ludziach podejście do transformacji biznesowej, wykorzystujemy naszą wnikliwość do łączenia marki, contentu, handlu i doświadczenia - wszystko w oparciu o innowacyjną kreatywność.

Nasza główna siedziba znajduje się w Tokio, a 65 000 ekspertów pracuje w czterech regionach (Japonia, Ameryka, EMEA i APAC). dentsu łączy japońską innowacyjność ze zróżnicowaną, globalną perspektywą, aby napędzać rozwój klientów i kształtować społeczeństwo.

Obecnie do dentsu Creative szukamy osoby na stanowisko: Senior eCRM Specialist

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie długofalowych strategii w zakresie komunikacji eCRM, marketing automation i testów A/B (e-mail, SMS, powiadomienia w przeglądarce, komunikacja na stronie internetowej, komunikacja w aplikacjach mobilnych i webowych) dla klientów zewnętrznych;
  • Współpraca z członkami zespołu oraz innymi działami zaangażowanymi w prace w celu realizacji wcześniej wyznaczonej strategii;
  • Tworzenie raportów z bieżących działań oraz wyciąganie wniosków, pomagających optymalizować dalsze działania;
  • Komunikacja z klientem przy okazji prezentowania strategii czy raportów;
  • Obserwacja rynku polskiego i rynków zagranicznych w celu rozpoznawania trendów eCRM i marketing automation oraz wdrażania ich dla klientów dentsu;
  • Współudział w procesach przetargowych w celu pozyskiwania nowych klientów.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu długofalowej strategii komunikacji eCRM i marketing automation – co najmniej 2 projekty, na których tworzona była taka strategia;
  • Dobra znajomość działań w zakresie komunikacji eCRM i marketing automation (bardziej co firmy robią, niż jak);
  • Znajomość podstawowych mierników sukcesu w kanałach obsługiwanych przez eCRM i marketing automation;
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;
  • Umiejętność przejrzystego przedstawiania danych, wyciągania z nich wniosków oraz proponowania działań optymalizujących;
  • Podstawy statystyki pozwalające na pracę z danymi oraz przy testach A/B;
  • Wysoka komunikatywność;
  • Dobra znajomość programów MS Excel (tabele przestawne, podstawowe formuły) oraz MS PowerPoint;
  • Dobre rozumienie biznesu (umiejętność szybkiej identyfikacji kluczowych aspektów działania biznesu klienta i przekładania ich na elementy komunikacji eCRM oraz marketing automation);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

Oferujemy:

  • Pracę w globalnej, dynamicznie rozwijającej się grupie z obszaru komunikacji marketingowej;
  • Samodzielność w działaniu w zakresie powierzonych zadań;
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy dentsu w Polsce i na świecie;
  • Szkolenie on-boardingowe;
  • 3 dodatkowe, wolne dni płatne - tzw. „Wellness days”;
  • 2 dodatkowe dni przeznaczone na wolontariat pracowniczy;
  • Summer Fridays - w okresie wakacyjnym (od czerwca do września, w piątki kończymy pracę 2 godziny wcześniej);
  • Hybrydowy tryb pracy – zależnie od ustaleń w zespole;
  • Wewnętrzne programy szkoleniowe;
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance;
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi;
  • Finansowane przez pracodawcę Ubezpieczenie na życie UNUM z możliwością rozszerzenia o dodatkowe pakiety;
  • Kafeteria NAIS;
  • Dostęp do platformy Mindgram;
  • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover sport lub Multisport (do wyboru) i wiele aktywności sportowych w ramach grup zainteresowania.