Oferty
Stażysta/ka w dziale Content Creative
Nowa
Marketing

Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

język polski

język angielski

Microsoft Office

współpraca

zarządzanie zasobami

komunikacja

odpowiedzialność

umiejętność organizacji

Mile widziane

Koordynacja zespołowa

content marketing

copywriting

digital marketing

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

Grupa dentsu to globalna sieć komunikacji marketingowej stworzona z myślą o przyszłości. W jej skład wchodzą marki: Carat, iProspect, Red8, Amplifi, dentsu X i Dentsu Creative.

Przyjmując skoncentrowane na ludziach podejście do transformacji biznesowej, wykorzystujemy naszą wnikliwość do łączenia marki, contentu, handlu i doświadczenia - wszystko w oparciu o innowacyjną kreatywność.

Nasza główna siedziba znajduje się w Tokio, a 65 000 ekspertów pracuje w czterech regionach (Japonia, Ameryka, EMEA i APAC). dentsu łączy japońską innowacyjność ze zróżnicowaną, globalną perspektywą, aby napędzać rozwój klientów i kształtować społeczeństwo.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Stażysta w dziale Content Creative

Miejsce pracy: Warszawa/Białystok/zdalnie

Poszukujemy kandydatów na staż na stanowisko: Junior Traffic Manager.

Zakres obowiązków:

  • Rola łącznika pomiędzy Client Service, a zespołem kreatywnym – rozdzielanie projektów i zadań w sposób efektywny oraz zarządzanie czasem pracy osób pracujących w dziale (we współpracy z osobami kierującymi zespołami);
  • Nadzór nad terminowym i jakościowym wykonaniem zadań, zgodnie z brief-em oraz opisem funkcjonalnym;
  • Dopasowywanie zadań do poszczególnych osób zgodnie z kompetencjami pracowników.

Zaaplikuj do nas jeśli:

  • Chcesz poznać od podszewki organizację pracy w dziale Content Creative, który blisko współpracuje z działem Kreacji;
  • Wiążesz swoją przyszłość w pracy z zarządzaniem procesami;
  • Znasz biegle język polski oraz język angielski;
  • Potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę;
  • Jesteś osobą dokładną i skrupulatną;
  • Potrafisz dobrze się komunikować i budować dobre relacje z ludźmi;
  • Czujesz, że będziesz dobrze koordynować pracę między zespołami;
  • Umiesz pracować pod presją czasu;
  • Radzisz sobie w sytuacjach stresowych;
  • Znasz pakiet Microsoft Office;
  • Jeśli studiujesz: możesz przeznaczyć na staż minimum 35 h w tygodniu.

Oferujemy:

  • Płatny staż w globalnej grupie reklamowej;
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
  • Szansę na rozwijanie umiejętności w obszarze traffic managementu;
  • Pracę z fajnymi ludźmi i w docenianej kulturze firmowej;
  • Nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i fotel masujący;
  • Darmowe zajęcia sportowe (np. nauka gry w tenisa, piłka nożna).