Oferty
Junior Social Media Specialist
Marketing

Warszawa
4 000 - 6 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
4 000 - 6 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UZ
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

content creation

fotografia

montaż wideo

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

O nas:

Jesteśmy rozwijającą się agencją marketingową specjalizującą się w branży gastronomicznej. Obsługujemy ponad 30 restauracji, którym pomagamy zdobywać nowych gości i budować silną markę w sieci. Poszukujemy osoby, która pomoże nam w tworzeniu kreatywnego i efektywnego contentu w mediach społecznościowych, który wyróżnia się na tle konkurencji. Cenimy zaangażowanie, pasję i kreatywność. Jeśli chcesz być częścią małego, ale zgranego zespołu, który realnie wpływa na sukces klientów – dołącz do nas!

Twoje Zadania

  • Tworzenie contentu dla naszych klientów - realizacja zdjęć i rolek.
  • Montaż Reelsów i TikToków – edycja filmów zgodnie z aktualnymi trendami
  • Projektowanie grafik w Canvie na Social Media klientów.
  • Przygotowywanie planów sesji – tworzenie koncepcji oraz scenariuszy.
  • Atrakcyjne prezentowanie dań i napojów na przygotowanych materiałach.

Twój Profil

  • Znasz media społecznościowe i śledzisz aktualne trendy na Instagramie i TikToku.
  • Masz dobre oko do zdjęć i nagrań – z łatwością znajdujesz ciekawe kadry.
  • Jesteś samodzielny/a i dobrze organizujesz swoją pracę
  • Jesteś osobą kreatywną – potrafisz wymyślać ciekawe pomysły i scenariusze
  • Posiadasz umiejętności montażu wideo – znasz jeden z popularnych programów do edycji filmów (np. Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, DaVinci Resolve).
  • Dyspozycyjność – jesteś dostępny/a 10 dni w miesiącu, w tym gotowy/a na kilka wyjazdów (koszty pokrywamy my).
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane, ułatwi dojazd do klientów.

Co oferujemy?

  • Elastyczne godziny pracy – organizujesz swój czas po swojemu.
  • Pracę zdalną z wyjazdami do klientów – w dni bez sesji zdjęciowych, podczas montażu i obróbki materiałów, możesz pracować skąd chcesz.
  • Pokrycie kosztów wyjazdów – zapewniamy zwrot kosztów podróży do klientów.
  • Swobodną atmosferę i kreatywną wolność – liczymy na Twoje pomysły!
  • Dostęp do interesujących projektów – będziesz pracować nad różnorodnymi sesjami dla ciekawych klientów.
  • Możliwość rozszerzenia współpracy – wraz z rozwojem agencji w kolejnych miesiącach jest możliwość zwiększenie liczby zleceń i dni roboczych.

Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, wyślij swoje CV oraz portfolio (przykłady zdjęć, rolek lub grafik, które stworzyłeś/aś)!

4 000 - 6 000 PLN

B2B