Oferty
Content Creator
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Publicis Groupe

Publicis Groupe to największy holding reklamowy, lider w dziedzinie marketingu, komunikacji, transformacji cyfrowej.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

content

tworzenie treści

Opis stanowiska

W Publicis Groupe wierzymy, że pozytywna zmiana doświadczeń konsumentów na całej ścieżce zakupowej jest motorem rozwoju biznesu. Transformujemy biznes i umożliwiamy naszym Talentom transformowanie także ich własnych doświadczeń zawodowych. Publicis Groupe jest najwyżej ocenianym przez analityków holdingiem reklamowym na świecie i globalnym liderem marketingu, komunikacji i transformacji cyfrowej. Zmieniamy biznes reklamowy w oparciu o inżynierię i analizę danych, najnowocześniejsze technologie i kreatywności, która od zawsze była centrum wszystkich naszych działań. W Polsce Publicis Groupe zatrudnia ponad 1800 ekspertów. Organizacja działa w modelu „Power of One”, który integruje i rozwija różne kompetencje Grupy w zakresie podnoszenia wartości biznesowej obecnych i przyszłych Klientów. Na polskim rynku w ramach Publicis Groupe działają znane i cenione na arenie lokalnej i międzynarodowej agencje marketingowe, skupione w obszarach kompetencyjnych: Creative (Saatchi&Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread), Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Performics), Influence (MSL, Publicis Consultants), Publicis Commerce, Publicis Production (Prodigious), Yotta (doradztwo i wdrożenia w obszarze danych i technologii) oraz działy specjalistyczne takie jak Investment. Polscy eksperci Commerce i Production współtworzą regionalną platformę Publicis Le Pont, operującą w Czechach, na Węgrzech i w Polsce.

  • Tworzenie treści na potrzeby różnych kanałów digital, w tym mediów społecznościowych (FB, IG, TikTok, YouTube), kampanii display, mailingów, współpraca z influencerami
  • Realizowanie contentu tekstowego i/lub foto i wideo
  • Współtworzenie strategii komunikacji w SoMe
  • Opracowywanie idei komunikacji i aktywacji
  • Współpraca z teamem kreatywnym, działem designu, social media i client service
  • Nadzór nad jakością contentu tworzonego na planach zdjęciowych i sesjach foto
  • Śledzenie i analiza trendów w social media oraz digital marketingu
  • Opcjonalnie: Edycja materiałów wideo oraz tworzenie profesjonalnych nagrań

Kwalifikacje

  • Potrafisz wymyślać i realizować kreatywne materiały tekstowe oraz znasz zasady gramatyki i interpunkcji
  • Masz dobrą organizację pracy, odnajdujesz się w dynamicznym środowisku i dbasz o terminowość na podstawie zaplanowanych harmonogramów
  • Jesteś zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami i wiesz, jak ich używać w komunikacji
  • Masz już doświadczenie z tworzeniem treści
  • Posiadasz umiejętności copywriterskie i potrafisz tworzyć angażujący content
  • Znasz się na narzędziach do edycji wideo i foto

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość programów graficznych lub do montażu wideo
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i kampaniami marketingowymi

Co oferujemy:

  • Pracę hybrydową
  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, platforma benefitowa Nais, "wczasy pod gruszą", dostęp do platformy do nauki języków obcych, dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej Marcel, itd.)
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych;
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych;

W Publicis Groupe cenimy różnorodność i zapraszamy do aplikowania wszystkich kandydatów, bez względu na wiek, płeć, orientację seksualną, wyznanie lub jego brak, pochodzenie czy pełno/niepełnosprawność.