Oferty
Agent nieruchomości
Nowa
Sprzedaż

8 000 - 24 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca hybrydowa

Wymagane umiejętności

sprzedaż

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy Digital Broker, prężnie rozwijającą się agencją nieruchomości, która ceni sobie nowoczesne technologie, zgrany zespół i działanie z pasją. Na co dzień usprawniamy transakcje i kreujemy rynkowe standardy, a teraz poszukujemy zaangażowanej i ambitnej osoby na stanowisko agenta/agentki. To idealna okazja dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w branży od intensywnych szkoleń i wsparcia bardziej doświadczonych doradców, by docelowo rozwijać się jako samodzielny agent/agentka.

Jak wygląda wdrożenie?

  • Pierwsze dwa tygodnie to intensywne szkolenia teoretyczne (m.in regulacje prawne, dokumentacja i formalności, przygotowanie ofert i prezentacji, negocjacje i obsługa klienta, marketing),
  • Kolejne dwa miesiące to wspieranie bardziej doświadczonych agentów w codziennych zadaniach, w tym m.in:
  • Przygotowywanie, redagowanie oraz wstawianie ofert,
  • Pomoc w tworzeniu i redagowaniu umów oraz dokumentacji związanej z transakcjami,
  • Prowadzenie korespondencji z klientami oraz urzędami,
  • Wizyty w urzędach w celu uzyskania dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji,
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami,
  • Pomoc w organizacji prezentacji i dni otwartych,
  • Docelowo – samodzielna praca na stanowisku agenta/agentki nieruchomości, pełna obsługa klientów i transakcji.

Wymagania:

  • Umiejętność organizacji czasu i pracy własnej oraz wielozadaniowość,
  • Zaangażowanie i ambicja,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności,
  • Zainteresowanie branżą nieruchomości.

Oferujemy:

  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy jako agent nieruchomości,
  • Nowoczesne narzędzia pracy oraz dostęp do najnowszych technologii wspierających sprzedaż (m.in. automatyczna wycena, narzędzie do analizy konkurencyjnych ofert),
  • Spotkania umawiane przez nasze call center – nie musisz dzwonić zimnych telefonów,
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w zgranym i wspierającym zespole,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w jednej z najbardziej perspektywicznych branż,
  • Imprezy integracyjne.

Jeśli jesteś osobą ambitną, chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku i interesuje Cię praca z ludźmi – czekamy na Twoje CV! Aplikuj przez formularz lub wyślij aplikację na adres m.cenkier@digitalbroker.pl. W tytule maila prosimy o wpisanie: "Agent Nieruchomości - [miasto] - [imię i nazwisko]". Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij karierę w branży nieruchomości!

8 000 - 24 000 PLN

B2B