Oferty
Dyrektor oddziału
Nowa
Sprzedaż

15 000 - 45 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

branża nieruchomości

zarządzanie sprzedażą

sprzedaż

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Digital Broker, prężnie rozwijającą się agencją nieruchomości, która ceni sobie nowoczesne technologie, zgrany zespół i działanie z pasją. Nasze lokalne oddziały to miejsca, gdzie usprawniamy transakcje i kreujemy rynkowe standardy, a teraz szukamy Dyrektora Oddziału, który poprowadzi jeden z naszych zespołów do jeszcze większych sukcesów!

O co chodzi?

Chcesz zarządzać zespołem, który działa jak dobrze naoliwiona maszyna? Masz doświadczenie w nieruchomościach i potrafisz przewidzieć, co się wydarzy na rynku, zanim ktokolwiek inny to zauważy? Jeśli do tego masz silną osobowość, która sprawia, że ludzie chcą za Tobą podążać, to jesteśmy na dobrej drodze, by się dogadać!

Twój zakres obowiązków

  • Lider zespołu – wspierasz, motywujesz i zarządzasz zespołem, a także umiejętnie rozwiązujesz ewentualne problemy,
  • Mistrz strategii – opracowujesz i wdrażasz plany, które sprawiają, że Twój oddział staje się lokalnym liderem,
  • Znawca rynku – wiesz, co się dzieje na lokalnym rynku nieruchomości i zawsze jesteś o krok przed konkurencją,
  • Negocjator – prowadzisz rozmowy, negocjujesz i dopinasz transakcje na ostatni guzik,
  • Szkoleniowiec z powołania – organizujesz szkolenia, które zamieniają dobrych doradców w prawdziwych wyjadaczy,
  • Rekruter przyszłości – powiększasz zespół o talenty, które wkrótce będą święcić sukcesy.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2 lata na stanowisku kierowniczym w nieruchomościach – bo opieramy nasze działania na wiedzy i doświadczeniu,
  • Znajomość lokalnego rynku, jak własnej kieszeni – bo będziesz doradzał mniej doświadczonym agentom,
  • Umiejętności zarządzania zespołem – bo razem osiągamy więcej,
  • Talent do sprzedaży i negocjacji – bo dobre umowy same się nie podpiszą,
  • Myślenie strategiczne – bo plan to podstawa,
  • Supermoc w budowaniu relacji – bo zadowoleni klienci to najlepsi klienci,
  • Inicjatywa, samodzielność i cel na horyzoncie – bo lubimy, jak dużo się dzieje.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie, które rośnie wraz z Twoimi sukcesami,
  • Możliwość rozwoju i samodzielność w prowadzeniu oddziału,
  • Szkolenia, które jeszcze bardziej podkręcą Twoje umiejętności,
  • Spotkania umawiane przez call center,
  • CRM, Google Workspace i całą masę narzędzi usprawniających pracę,
  • Zaplecze doradców: kredytowych, brokerów ubezpieczeniowych, prawników, notariuszy, fotografów itp. – cały pakiet wsparcia, by Twoje zadania szły gładko.

Jak aplikować?

Jeśli jesteś osobą ambitną, która posiada doświadczenie w branży nieruchomości i chce podjąć nowe wyzwania, zapraszamy do aplikowania! Aplikuj przez formularz lub wyślij aplikację na adres

m.cenkier@digitalbroker.pl

. W tytule maila prosimy o wpisanie: "Dyrektor oddziału - [miasto] - [Twoje imię i nazwisko]".

15 000 - 45 000 PLN

B2B