Oferty

15 000 - 18 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

doradztwo

kreatywność

skuteczna komunikacja

analiza

dobra organizacja pracy

elastyczność

negocjacje

sprzedaż

Mile widziane

pomysłowość

Microsoft Office

prawo jazdy kat. B

multitasking

język angielski

odpowiedzialność

praca w grupie

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

HUMAN GROUP to innowacyjna organizacja, która w Polsce istnieje od 2016 r. (wcześniej od 2012 r. działająca prężnie na rynku zachodnim) i zrzesza 6 wyspecjalizowanych spółek odpowiadających na potrzeby biznesu w zakresie rekrutacji, outsourcingu a także pracy tymczasowej. Nasze dedykowane linie biznesowe realizują dla klientów projekty rekomendacji specjalistów i managerów oraz wspierają technologicznie firmy dostarczając zespoły projektowe z obszaru IT.

Aktualnie również rozwijamy nasz autorski produkt technologiczny, którego beneficjentami są centra dystrybucyjne oraz produkcyjne i inne miejsca, w których efektywność ma kluczowe znaczenie.

Twoje główne zadania:

  • Egzekwowanie planów sprzedażowych;
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami;
  • Analiza rynku pracy i identyfikacja możliwości biznesowych;
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków współpracy;
  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowych na wyznaczonym obszarze;
  • Analiza wyników sprzedażowych oraz wprowadzanie działań korygujących;
  • Monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji;
  • Współpraca z działem rekrutacji w celu zapewnienia odpowiedniego dopasowania kandydatów do potrzeb klientów;
  • Regularne raportowanie wyników sprzedażowych do Dyrektora Generalnego;
  • Przygotowywanie analiz i raportów dotyczących działalności sprzedażowej;
  • Wykorzystanie danych analitycznych do optymalizacji procesów sprzedażowych;
  • Reprezentowanie agencji na spotkaniach biznesowych, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz jakość świadczonych usług;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami;
  • Koordynacja działań z innymi działami firmy (np. marketing, finanse, HR) w celu realizacji wspólnych celów;
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych produktów i usług oraz ich promocji na rynku.

Nasze wymagania:

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w branży HR, rekrutacji lub pracy tymczasowej;
  • Znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz budowania relacji z klientami;
  • Zdolność do analizowania danych sprzedażowych, trendów rynkowych oraz wyciągania wniosków;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie;
  • Wiedza na temat rynku pracy, procesów rekrutacyjnych i specyfiki pracy tymczasowej;
  • Gotowość do podróży służbowych w ramach wyznaczonego obszaru działania.

Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy - Al. Jana Pawła II;
  • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie otwartej na ludzi i nowe pomysły;
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki atrakcyjnym wyzwaniom;
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (u nas nie ma nudy);
  • Benefity medyczne (Luxmed) i sportowe (Multisport Plus);
  • Budżet szkoleniowy;
  • Wyjazdy integracyjne;
  • Przyjazną atmosferę i partnerskie podejście.

Aplikuj do nas, jeśli widzisz, że to ogłoszenie jest dedykowane właśnie dla Ciebie! Poczujesz się z nami dobrze, jeśli lubisz jak dużo się dzieje i nie boisz się zmian. Do usłyszenia!

15 000 - 18 000 PLN

B2B