• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażNew Business Manager
    New Business Manager
    Nowa
    Sprzedaż
    Digitree Group S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Liderzy transformacji cyfrowej, w ofercie których znajdują się kompleksowe rozwiązania dla sektora e-commerce. Prowadzimy Partnerów od celu po efekt, biorąc tym samym odpowiedzialność za realizowane przez nas działania.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Cześć, jesteśmy Digitree Group! Pomagamy firmom w kształtowaniu ich biznesu dzięki autorskiej technologii, innowacyjnym rozwiązaniom oraz nastawieniu na Customer Centricity.

    Czy Twoim życiowym powołaniem jest pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie biznesu? Świetnie odnajdujesz się w świecie e-commerce i masz smykałkę do sprzedaży? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Obecnie poszukujemy osoby która jako New Business Manager dołączy do naszej organizacji.

    Sprawdź, jakie wyzwania na Ciebie czekają:

    • Generowanie leadów i pozyskiwanie nowych klientów – twoje kontakty zamieniają się w długoletnich klientów, a relacje budujesz jak najlepszy architekt mostów.
    • Przygotowywanie ofert i prezentacji – twoje oferty sprawiają, że klient nie może powiedzieć "nie", a prezentacje to prawdziwe show.
    • Realizacja celów sprzedażowych – sprzedaż nie jest dla Ciebie wyzwaniem, a grą, którą wygrywasz raz za razem.
    • Utrzymywanie kontaktu z klientami – bo po zamknięciu sprzedaży relacje dopiero się zaczynają.
    • Przygotowywanie i nadzór nad umowami – kontrolujesz cały proces, od podpisu po realizację.
    • Raportowanie wyników – lubisz wiedzieć, jak Ci idzie, a my też lubimy być na bieżąco z Twoimi sukcesami!

    Co jest dla nas ważne, abyś mógł/mogła komfortowo z nami pracować:

    • Doświadczenia w sprzedaży internetowej – e-commerce, marketing, reklama, nowe technologie to Twoje drugie imię (albo trzecie 😉).
    • Znajomości rynku e-commerce – wiesz, co kręci się w branży i umiesz to wykorzystać w praktyce.
    • Umiejętności negocjacyjnych – jesteś mistrzem w przekonywaniu klientów, a rozmowy kończysz z uśmiechem na ustach.
    • Zaangażowania i odpowiedzialności – zależy nam na osobie, która z pasją podejdzie do powierzonych zadań i będzie je realizować samodzielnie.
    • Zdolności analitycznych – potrafisz wyciągać wnioski z liczb i statystyk, co pomaga Ci w podejmowaniu lepszych decyzji sprzedażowych.

    Przygotowaliśmy dla Ciebie:

    • Atrakcyjne warunki współpracy – forma współpracy dopasowana do Twoich potrzeb.
    • Szansa na rozwój – nauka od wykwalifikowanych ekspertów w obszarze e-commerce, marketingu i strategii.
    • Pakiet benefitów – karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz lekcje angielskiego, żebyś był/była gotowy/a na globalne wyzwania.
    • Luźna atmosfera – bez korporacyjnego dress code’u i sztywnej hierarchii.
    • Elastyczność pracy – możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej z naszych biur w Rybniku, Warszawie i Gdyni.
    • Niekończące się wyzwania – każdy dzień będzie inny, a my gwarantujemy, że nie będziesz się nudzić!

    Brzmi jak coś dla Ciebie? Wyślij nam swoje CV i dołącz do zespołu, który wie, jak rozwijać biznes w obszarze e-commerce!