• Wszystkie ofertyKoszalinDesignGrafikaSenior Brand Designer (packaging)
    Senior Brand Designer (packaging)
    Design
    Dom Marki Max Von Jastrov

    1 648 - 2 535 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Adobe Illustrator

    Adobe Photoshop

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Poszukujemy człowieka, któremu nieobce jest myślenie out of the box, inside the box i ogólnie rzecz biorąc about the box 360◦.

    Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie!

    ·        jesteś brand designerem specjalizującym się w projektowaniu opakowań (jeśli zetknąłeś się z uniwersum marek własnych, to dla nas plus)

    ·        masz doświadczenie w budowaniu architektury marek, tworzeniu layoutów opakowań i materiałów POS

    ·        projektujesz z pasją, masz w portfolio sporo zrealizowanych projektów i głowę pełną kreatywnych pomysłów na nowe

    ·        umiesz odnaleźć się zarówno w pracy samodzielnej, jak i zespołowej. Chętnie udzielasz wsparcia innym projektantom (wskazówek praktycznych i informacji zwrotnej)

    ·        pracujesz szybko, utrzymując dynamikę pracy nad wieloma projektami jednocześnie

    ·        lubisz rozwiązywać problemy i szukać rozwiązań optymalizujących Twoją pracę na każdym poziomie

    ·        świetnie się komunikujesz, podążasz za uwagami i dążysz do wdrażania optymalnych rozwiązań w swojej codziennej pracy

    ·        umiesz podejmować samodzielne decyzje projektowe, a kiedy trzeba konsultować swoje prace z zespołem

    Co będziesz robić?

    ·        w naszym portfolio mamy niespełna 200 spożywczych oraz kosmetycznych brandów, więc będziesz projektować w różnych stylach, wszelkimi możliwymi technikami, w każdym formacie, jaki tylko jesteś sobie w stanie wyobrazić.

    ·        będziesz błyskawicznie myśleć i prezentować odmienne podejścia do danego tematu

    ·        codziennie będziesz korzystać z narzędzi: Pakiet Adobe (Ps, Ai), Slack, Trello, CMS

    ·        nie będziesz się nudzić, bo pracujemy zarówno nad rebrandingiem marek o ustabilizowanej strukturze, jak również nad seriami limitowanymi i akcjami specjalnymi

    ·        będziesz uczestniczyć w spotkaniach z klientem (briefingi, korekty do projektów) w celu omawiania potrzeb, planowania zmian projektowych i obrony swoich pomysłów

    Co mamy w zamian?

    ·        pracę w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę albo B2B)

    ·        pracę stacjonarną w Szczecinie (z opcją pracy zdalnej po okresie próbnym lub pomoc w relokacji)

    ·        konkurencyjne wynagrodzenie

    ·        elastyczny czas pracy

    ·        zespół, z którym chce się pracować

    Wszystkie ofertyKoszalinDesignGrafikaSenior Brand Designer (packaging)
    1 648 - 2 535 USD

    Dowolna