Oferty
Konstruktor Mechanik
Nowa
Inżynieria

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

mechanika i budowa maszyn

Solidworks CAD 3D

SolidEdge PDM

DraftSight

konstrukcja maszyn

rysunek techniczny

Opis stanowiska

Naszą Firmę tworzą pełni energii i kreatywni ludzie, którzy czerpią z realizacji własnych pomysłów ogromną satysfakcję. Tym co ich łączy i sprawia, że firma to coś więcej niż miejsce pracy jest chęć tworzenia innowacyjnych urządzeń. Doświadczenie i rzetelna wiedza pozwalają osiągnąć wyznaczone cele.

Specjalizujemy się w produkcji urządzeń laserowych do cięcia metalu. Nasz zespół koncentruje się na projektowaniu urządzeń w oparciu o innowacyjne technologie oraz najwyższej jakości komponenty. Nasze działania spowodowały, że w krótkim czasie uplasowaliśmy się na pozycji technologicznego lidera w branży producentów urządzeń do cięcia metalu.

Już dziś aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

ZADANIA:

  • Konstruowanie nowych i modyfikacja istniejących produktów
  • Wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych
  • Poszukiwanie i wspieranie wdrożeń nowych rozwiązań
  • Optymalizacje z uwzględnieniem jakości i redukcji kosztów
  • Ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych
  • Wspieranie produkcji
  • Inżynieria wsteczna
  • Tworzenie koncepcji konstrukcji
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej (2D/3D)

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn (lub pokrewne)
  • Dobra znajomość podstaw konstrukcji maszyn
  • Dobra znajomość obsługi programów: SolidWorks, SolidEdge PDM, DraftSight (lub odpowiednik)
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność, dyspozycyjność i wysokie zdolności organizacyjne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziane)
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej, rozwijającej się i przyszłościowej firmie
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy
  • System premiowania uzależniony od realizacji wyznaczonych celów
  • Pracę wśród najlepszych, w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów do pracy; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport)