• Wszystkie ofertyGliwiceInżynieriaAutomatykaKoordynator Instalacji Elektrycznych
    Koordynator Instalacji Elektrycznych
    Nowa
    Inżynieria
    EBZ AUTOMATION - ENGINEERING

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    automatyka

    elektryka

    zarządzanie zespołem

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków

    ·       Koordynacja i prowadzenie instalacji elektrycznych w branży motoryzacyjnej

    ·       Opracowywanie, porządkowanie i weryfikacja dokumentacji elektrycznej

    ·       Bieżąca weryfikacja stanu prac instalacji elektrycznej, zapobieganie opóźnieniom, dbanie o jakość wykonanej pracy

    ·       Komunikacja wewnętrzna (firma) i zewnętrzna (klient), w celu dostarczania informacji na temat planowanych zmian, raportów o stanie projektu, specyfikacji urządzeń i rozwiązań problemów

    ·       Zarządzanie i koordynacja prac zespołu

    ·       Współpraca z zagranicznymi przedsiębiorstwami, spotkania, wyjazdy

    Nasze wymagania

    ·       Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym

    ·       Bardzo dobra znajomość zagadnień z dziedziny elektryki i elektromontażu

    ·       Doświadczenie w prowadzeniu budowy lub w zarządzaniu zespołem

    ·       Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

    ·       Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej

    ·       Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub/i j. niemieckiego – warunek konieczny

    ·       Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (70% czasu w delegacji w skali roku)

    ·       Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

    ·       Czynne prawo jazdy kategorii B

    ·       Samodzielność, inicjatywa w podejmowaniu działań

    ·       Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy zespołowej

    ·       Umiejętność planowania i analitycznego myślenia

    Mile widziane

    ·       Znajomość Standardów Automotive

    To oferujemy

    ·       Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    ·       Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

    ·       Udział w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów

    ·       Możliwość poznania najnowszych technologii

    ·       Pracę w zespole specjalistów i partnerską atmosferę

    Wszystkie ofertyGliwiceInżynieriaAutomatykaKoordynator Instalacji Elektrycznych