• Wszystkie ofertyBielsko-BiałaInżynieriaAutomatykaProgramista PLC
    Programista PLC
    Nowa
    Inżynieria
    EBZ AUTOMATION - ENGINEERING

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    dokumentacja techniczna

    automatyka

    PLC

    Mile widziane

    Lenze

    TIA Portal

    Step7

    sew

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków

    • Programowanie z zakresu PLC, HMI,
    • Udział w projektowaniu nowych maszyn oraz linii produkcyjnych,
    • Analiza schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,
    • Parametryzacja czujników, systemów wizyjnych,
    • Rozruch napędów,
    • Udział we wdrożeniach u klientów,
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej,
    • Współpraca z kierownikiem projektu oraz kontrahentami zagranicznymi,
    • Aktywny udział w tworzeniu koncepcji technicznych oraz realizacji ambitnych projektów dla klientów z różnych gałęzi przemysłu (głównie Automotive).

    Nasze wymagania

    ·       Wykształcenie wyższe kierunkowe (Automatyka, Elektronika, Mechatronika, Informatyka),

    ·       Praktyczna znajomość programowania sterowników PLC – mile widziane Siemens,

    ·       Zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole,

    ·       Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym – min. B1,

    ·       Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (od 50-70% czasu pracy w delegacji w skali roku),

    ·       Czynne prawo jazdy kat. B.

    ·       Doświadczenie na podobnym stanowisku (automatyk, programista PLC) branża Automotive,

    ·       Praktyczna znajomość oprogramowania TIA Portal, Step 7, WinCC,

    ·       Znajomość programowania w standardzie Daimler, BMW, VW, Audi etc.,

    ·       Umiejętność rozruchu układów napędowych (falowniki, serwonapędy) – Lenze, SEW, Siemens.

    To oferujemy

    ·       Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

    ·       Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

    ·       Wynagrodzenie rosnące adekwatnie do umiejętności,

    ·       Pracę w zespole specjalistów i partnerską atmosferę,

    ·       Niezbędny sprzęt do pracy,

    ·       Możliwość poznania najnowszych technologii,

    ·       Udział w ciekawych projektach na całym świecie,

    ·       Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.