Oferty
Animator / Instruktor zajęć dla dzieci
Nowa
Inne

Józefosław
3 500 - 4 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca mobilna

Wymagane umiejętności

prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Szukamy nowych osób do naszego Zespołu!

Nasza firma - Edukulum - prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Uczymy poprzez zabawę, mając z tego dużą satysfakcję! Na każde zajęcia lub warsztaty mamy przygotowane materiały oraz scenariusze. Zostajesz przeszkolony z prowadzenia zajęć, otrzymujesz wyposażenie do zajęć i wprowadzamy Cię do Twoich grup. Później komunikujemy się ze sobą poprzez komunikator żeby nie tracić czasu na telefony :)

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie za każde przeprowadzone zajęcia. Standardem są 3 grupy dziennie, które odbywają się w godzinach popołudniowych (od ok. 12 do 18).
  • Stawka to do 60 do 84 zł (podstawa + premia) w zależności od ilości dzieci w grupie gdzie maksymalnie jest 12 dzieci. Przy 3 grupach dziennie dniówka wynosi od 180 do 252 za 3 godziny zajęć. Masz realny wpływ na liczbę dzieci w grupie, dzięki ulotkom i poleceniom.
  • Pracę od poniedziałku do piątki lub w wybrane dni w zależności od Twojej dostępności.
  • Kartę Multisport.
  • Zwroty za paliwo.
  • Możliwość pracy podczas półkolonii oraz warsztatów i eventów.
  • Szkolenia, integracje i bonusy!

Czego oczekujemy:

  • Dostępności w godzinach 12:00 - 18:00, ponieważ w tych godzinach odbywają się nasze zajęcia.
  • Dostępu do auta, którym możesz się przemieszczać na zajęcia.
  • Samodzielności i punktualnych dojazdów na zajęcia.

To tyle, ponieważ reszty Cię nauczymy!

Nasz praca to idealne połączenie dla osób studiujących lub mających inne zajęcia, które mogą realizować przed południem.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Edukulum sp. z o.o. z siedzibą w Józefosławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

3 500 - 4 500 PLN