• Wszystkie ofertyWarszawaInneMerchant Onboarding Specialist
    Merchant Onboarding Specialist
    Inne
    Empik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    e-commerce

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Merchant Onboarding Specialist (Junior/Mid)

    Miejsce pracy: Warszawa, Ul. Marszałkowska 104/122 ,00-017 Warszawa

    Tryb pracy: 4 dni praca z biura + 1 dzień w trybie home office

    Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

    W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

    Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii.

    Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going, Empik Bilety).

    W zespole Marketplace Merchant Onboarding odpowiadamy za kompleksowe wsparcie obejmujące regularny kontakt, monitorowanie postępów i reagowanie na bieżące potrzeby Merchantów podczas stawiania pierwszych kroków na EmpikPlace.

    W tej roli będziesz odpowiadać, za:

    • przeprowadzenie onboardingu i pomoc w pierwszych krokach sprzedawców dołączających do EmpikPlace;
    • wsparcie w konfiguracji ustawień ogólnych konta EmpikPlace;
    • pomoc przy integracji i konfiguracji konta marketplace ze sklepem sprzedawcy;
    • realizacja połączeń wychodzących oraz kontakt mailowy ze sprzedawcami;
    • dobre zrozumienie technologii i systemów;
    • wsparcie techniczne i merytoryczne sprzedawców w trakcie trwania wdrożenia ;
    • proponowanie Merchantom rozwiązań zwiększających ich sprzedaż na platformie.

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w działach obsługi klienta lub sprzedaży B2B;
    • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientami;
    • bardzo dobre umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej;
    • umiejętność organizacji i zarządzania czasem czyli wieloma zadaniami oraz sprzedawcami w jednym momencie;
    • nastawienie na rozwiązywanie problemów czyli umiejętność identyfikowania wyzwań i opracowywania rozwiązań ;
    • zdolność do szybkiego uczenia się nowych systemów;
    • pozytywne nastawienie i determinacja w realizacji założonych celów.
    • doświadczenie w pracy ze sprzedawcami w e-commerce będzie dodatkowym atutem.

    Korzyści dla Ciebie:

    • Biuro w Centrum Warszawy
    • System premiowania
    • Karta zniżkowa na produkty
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Konkursy z nagrodami
    • Ubezpieczenie na życie

    Wszystkie ofertyWarszawaInneMerchant Onboarding Specialist