• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommercee-Commerce Manager
    e-Commerce Manager
    Nowa
    Marketing
    EIC

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    SEO

    kreatywność

    Google Analytics

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Planowanie, organizowanie i realizowanie krótko- i długoterminowych strategii marketingowych i sprzedażowych
    • Realizowanie akcji marketingowych wsparcia sprzedaży online;
    • Analizowanie rozwiązań e-Commerce wykorzystywanych w branży audio-video w kontekście poszukiwania nowych rozwiązań i szans biznesowych na tle konkurencji;
    • Opracowywanie i wdrażanie skutecznych strategii SEO i content marketingu zgodnych z celami biznesowymi firmy;

    Nasze wymagania

    • Minimum 2- letnie doświadczenie w obszarze prowadzenia i rozwoju e-commerce (w tym content strategy, content management, SEO, performance marketing);
    • Znajomość tematyki market place, portali sprzedażowych, allegro, ebay, amazon itp
    • Mile widziane wyksztalcenie wyższe
    • Kreatywność, energia oraz łatwość budowania relacji;
    • Doskonała organizacja własnej pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Znajomość programów analizy e-commerce (tj. np. Google Analytics, Adobe, HotJar, Webtrends) oraz programów typu CMS.
    • Biegłość w obsłudze MS Office, programów handlowo-magazynowych
    • Wieletnia znajomość branzy audio-video
    • znajomosc w praktyce zagadnienia, technologie i narzędzia dotyczące branży e-commerce,

    To oferujemy

    • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy B2B, lub umowy o pracę;
    • Przyjazna atmosfera pracy.
    • codzienne wyzwania i możliwość rozwoju w dynamicznym i profesjonalnym środowisku biznesowym,
    • Realną możliwość doskonalenia swoich kompetencji poprzez działania w nowoczesnym biznesie w dynamicznym i zmieniającym się środowisku,
    • Udział w różnorodnych projektach