• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BJunior Salesperson
    Junior Salesperson
    Nowa
    Sprzedaż
    Elab Education Laboratory

    Warszawa
    1 778 - 2 286 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    samodzielność

    Dokładność

    język angielski

    Opis stanowiska

    Elab Education Laboratory to organizacja, oferująca strategiczne doradztwo edukacyjne oraz pomoc w aplikacji na studia za granicą. Działamy na rynku już ponad 12 lat, mamy biura w Polsce, Włoszech i Wielkiej Brytanii. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem edukacyjnym dla młodzieży i dorosłych, wsparciem aplikacji na najlepsze uczelnie w USA, Europie czy Azji.

    Oferujemy autorskie, zindywidualizowane programy doradczo-edukacyjne oraz współpracujemy z siecią instytucji edukacyjnych i uniwersytetów na całym świecie

    Aktualnie, do naszego biura w Warszawie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    JUNIOR SALESPERSON

    Zakres wynagrodzeń na tym stanowisku wynosi od 7 000 PLN do 9 000 PLN

    Co oferujemy:

    • Elastyczny model pracy, zarówno z domu jak i z biura w centrum Warszawy,
    • Szkolenie wdrożeniowe w procesy firmy i bazę wiedzy merytorycznej,
    • Udział w spotkaniach integracyjnych,
    • Dużo ciekawych wyzwań, brak nudy w pracy,
    • Międzynarodowe środowisko,
    • Zróżnicowany zespół,
    • Umowę B2B, w tym atrakcyjny system prowizyjny,
    • Możliwość wyboru przystąpienia do benefitów: dofinansowanie do Karty Sportowej, oraz dofinansowanie do prywatnej Opieki Medycznej,
    • Konstruktywny feedback i wsparcie doświadczonych osób z zespołu,

    Co będziesz robić:

    • Aktywnie nawiązywać kontakt z potencjalnymi klientami (Hot Leads) - czyli dużo dzwonienia i rozmów,
    • Prowadzić  sprzedaż ekspercką,  oczekujemy że będziesz chciał/a się uczyć i stale podnosić swoje kompetencje żeby doradzać naszym klientom, że będziesz umieć budować trwałe relacje z klientami, organizować spotkania sprzedażowe i prezentacje, utrzymywać z nimi stały kontakt i dobierać najlepsze rozwiązania,
    • Osiągać realnie wyznaczone cele, współpracować z różnymi działami organizacji - szukamy osób energicznych i komunikatywnych, chcących i potrafiących wykazywać inicjatywę i proponować własne rozwiązania.
    • Proste i intuicyjne raportowanie danych w systemie CRM - czyli codzienna praca z narzędziami i automatyzacjami które mają Ci oszczędzić czas i pomóc w realizacji celów,
    • Udział w akcjach promocyjnych, targach edukacyjnych i reprezentowanie marki Elab

    Czego oczekujemy:

    • Swobodnej komunikacji w języku polskim i angielskim, w mowie i piśmie,
    • Umiejętności pracy zarówno samodzielnej, jaki i w zespole,
    • Otwartości na nową wiedzę i doświadczenia,
    • Dokładności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków,
    • Umiejętność prowadzenia prezentacji.

    Przyłącz się do nas i rozwijaj swoją karierę w ELAB!

    Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

    W pierwszym etapie rekrutacji zadzwonimy do Ciebie i umówimy spotkanie w naszym biurze w Warszawie, ewentualnie online, choć wolimy Cię spotkać na żywo. Po spotkaniu, w kolejnym etapie wybrane osoby zaprosimy na spotkanie z Native Speakerem żeby sprawdzić Twoją znajomość angielskiego. Po nim skontaktujemy się z Tobą aby omówić rezultat rekrutacji.

    Cały proces szacujemy na ok. dwa tygodnie

    Jeśli masz pytania albo chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z Agnieszką która odpowiada za tą rekrutację

    a.swica@elabedu.eu

    1 778 - 2 286 USD

    B2B