• Wszystkie ofertyBędzinInżynieriaElektronikaSpecjalista ds. treści / Redaktor (Elektronika)
    Specjalista ds. treści / Redaktor (Elektronika)
    Inżynieria
    Elektroweb Sp. z o.o.

    Będzin
    1 521 - 1 901 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Adobe Photoshop

    Adobe Illustrator

    elektronika

    programowanie

    copywriting

    język angielski

    zarządzanie zespołem

    mikrokontrolery

    Mile widziane

    SEO

    elektrotechnika

    robotyka

    automatyka

    Wordpress

    Opis stanowiska

    Wraz z rozwojem marki, uruchamiamy platformę blogową z bazą projektów elektronicznych. Projekty oparte będą głównie o mikrokontrolery typu Arduino, ESP32, STM32 oraz czujniki i moduły elektroniczne dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego.

    Jeśli jesteś entuzjastą elektroniki, a tematy mikrokontrolerów czy działania czujników masz w małym palcu, zapoznaj się z ogłoszeniem i dołącz do naszego zespołu jako Specjalista ds. treści / Redaktor.

    Do Twoich obowiązków będzie należeć:

    • Współtworzenie platformy z projektami oraz jej moderacja
    • Pozyskiwanie i publikowanie gotowych projektów elektronicznych dla początkujących i średnio-zaawansowanych elektroników
    • Weryfikacja i korekta redaktorska otrzymanych artykułów z projektami elektronicznymi
    • Uzupełnianie portalu treściami
    • Opracowywanie landing pages
    • Koordynowanie konkursów i współprac
    • Współpraca z agencją SEO
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy - nadzorowanie przepływu informacji między działami w firmie
    • Przygotowywanie comiesięcznych raportów wraz z analizą i rekomendacją kolejnych działań
    • Realizacja założonych celów i KPI

    Wymagania:

    • Wykształcenie lub doświadczenie w branży elektronicznej (min. 2 lata)
    • Umiejętność programowania mikrokontrolerów
    • Umiejętność pozyskiwania i zarządzania pracą dużej ilości copywriterów
    • Dobra znajomość gramatyki i interpunkcji w języku polskim
    • Umiejętność efektywnego researchu i doboru odpowiednich źródeł wiedzy
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • Znajomość programów pakietu Adobe
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Inicjatywa i samodzielność
    • Kreatywność
    • Umiejętność pisania

    Mile widziane:

    • Znajomość podstawowych pojęć związanych z SEO

    Wszystkie ofertyBędzinInżynieriaElektronikaSpecjalista ds. treści / Redaktor (Elektronika)
    1 521 - 1 901 USD