• Wszystkie ofertyMałogoszczInneInformatyk wsparcia technicznego
    Informatyk wsparcia technicznego
    Nowa
    Inne
    Elerte Poland Sp. z o.o.

    Małogoszcz
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dokumentacja techniczna

    branża IT

    doradztwo

    administracja

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków:

    • Zarządzanie ewidencją sprzętu komputerowego.
    • Instalacja i konfiguracja stanowisk komputerowych.
    • Diagnozowanie, weryfikacja i usuwanie usterek sprzętu komputerowego.
    • Konfiguracja sieci: planowanie, układanie okablowania i instalacja urządzeń sieciowych.
    • Monitorowanie zapotrzebowania na materiały eksploatacyjne i licencje oprogramowania.
    • Monitorowanie systemu zgłoszeń oraz odpowiednie kolejkowanie zadań.
    • Znajomość baz danych MySQL.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie: Kierunkowe informatyczne minimalnie średnie.
    • Dobra komunikacja interpersonalna, oraz umiejętność pracy w zespole.
    • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Podstawowa wiedza o bezpieczeństwie sieci, ochronie danych.
    • Umiejętność czytania i pisania dokumentacji technicznej w języku polskim i angielskim.
    • Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach do 3 metrów.

    To oferujemy:

    • Pracę w dynamicznej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
    • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.
    • Pakiet opieki medycznej.
    Wszystkie ofertyMałogoszczInneInformatyk wsparcia technicznego