Oferty
Doradca techniczno-handlowy
Nowa
Sprzedaż

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

doradztwo

Microsoft Office

dobra organizacja pracy

prawo jazdy kat. B

komunikatywność

język angielski

Opis stanowiska

ELTRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. Firma handlowa w branży automatyki, elektroniki i elektrotechniki poszukuje nowego pracownika!

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca techniczno-handlowy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• praca w terenie (wizyty u klientów)

• realizacja założonych planów sprzedaży w obszarze działania

• analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości i kanałów sprzedaży

• organizacja rynku odbiorców, nawiązywanie i utrzymywanie więzi z klientami

• prowadzenie transakcji handlowych, przygotowywanie ofert, negocjacje z kontrahentami

• doradztwo techniczne

• kompleksowa obsługa klientów

• utrzymywanie kontaktu z dostawcami

• współpraca z Inżynierami sprzedaży i pracownikami biur

PROFIL KANDYDATA:

• wykształcenie: wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne)

• doświadczenie: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

• języki obce: dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• obsługa komputera: znajomość programów MS Office

• prawo jazdy: prawo jazdy kategorii B

• uprawnienia: zgodne z wykształceniem

• cechy osobowościowe: gotowość do uczenia się

OFERUJEMY:

Przynależne do stanowiska:

• komputer; telefon komórkowy; samochód służbowy

• dostęp do wiedzy i szkoleń - możliwość rozwoju kompetencji

• wyjazdy integracyjne

• niezbędne narzędzia do pracy

• rabaty na produkty firmy (pracodawcy)

• możliwość pracy zdalnej

• kultura niekorporacyjna

• pakiet medyczny dodatkowe benefity (karta Multisport, opieka medyczna)

• dopłaty do wypoczynku wakacyjnego

MIEJSCE ZATRUDNIENIA:

Wrocław ulica Brodzka 10 B, miejsce pracy w terenie na podstawie miejsce zamieszkania.