• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego
    Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego
    Nowa
    Sprzedaż
    Empik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż B2B

    techniki sprzedaży

    Microsoft Office Excel

    umiejętności analityczne

    negocjacje

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

    W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

    Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii.

    Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going, Empik Bilety).

    Praca w trybie hybrydowym - 4 dni pracy z biura +1 dzień pracy w trybie home office

    W tej roli będziesz odpowiadać, za:

    • Sprzedaż produktów, kart prezentowych oraz usług subskrypcyjnych Empik;
    • Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami B2B;
    • Realizację indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych;
    • Doradztwo Klientom B2B w zakresie doboru odpowiedniej oferty;
    • Obsługę mailowa oraz telefoniczną klienta B2B;
    • Realizację procesu wysyłki kart prezentowych.

    Pasujesz do nas, jeśli:

    • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
    • Znasz i stosujesz w praktyce techniki sprzedaży;
    • Potrafisz budować relacje biznesowe;
    • Posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz współpracy z klientami B2B;
    • Masz dobrą organizację pracy i samodyscyplinę;
    • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne;
    • Masz umiejętność pracy w warunkach wielozadaniowości;
    • Potrafisz pracować pod presją czasu;
    • Jesteś dokładny oraz skrupulatny;
    • Posługujesz się pakietem Office zwłaszcza programem Excel.

    Korzyści dla Ciebie:

    • Biuro w Centrum Warszawy;
    • System premiowania;
    • Karta zniżkowa na produkty;
    • Prywatna opieka medyczna;
    • Karta Multisport;
    • Konkursy z nagrodami;
    • Ubezpieczenie na życie.

    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego