• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalista w dziale handlowym
    Specjalista w dziale handlowym
    Sprzedaż
    Empik

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    analityczne myślenie

    negocjacje

    MS Excel

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Nasza multikategoryjna oferta to już ponad 15 milionów produktów w 20 kategoriach, takich jak książka, zabawka, art. szkolne i papiernicze, produkty cyfrowe, ale również zdrowie i uroda, elektronika, dom i ogród czy sport.

    W ramach unikatowego omnikanałowego ekosystemu łączymy ponad 350 salonów stacjonarnych z bogatą ofertą dostępną na Empik.com, w tym marketplace (EmpikPlace) i poprzez aplikację mobilną. Ponad 7 mln Polaków rocznie dokonuje zakupów we wszystkich naszych kanałach o wartości ponad 3 mld PLN.

    Empik to także jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w Polsce, o ponad 75-letniej bogatej historii.

    Jednocześnie jako Grupa Empik wzmacniamy naszą ofertę dla klientów poprzez rozwijany ekosystem usług, oferując m.in. dostęp do cyfrowych treści – audiobooki, ebooki, podcasty (Empik Go) czy bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe (Going, Empik Bilety).

    Tryb pracy: hybrydowy, 4 dni praca z biura + 1 dzień home office

    Miejsce pracy: Warszawa, Marszałkowska 104/122

    W tej roli będziesz odpowiadać za:

    • Planowanie i wdrażanie strategii rozwoju podległych kategorii;
    • Zarządzanie asortymentem;
    • Monitorowanie i analizowanie konkurencji i trendów rynkowych;
    • Tworzenie i realizacja planów zakupowych, sprzedażowych i działań promocyjnych;
    • Analizę wskaźników sprzedażowych;
    • Aktywną współpracę oraz negocjacje z dostawcami.

    Nasze wymagania:

    • Znajomość pakietu  MS Office (szczególnie MS Excel);​
    • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji z dostawcami;​
    • Umiejętność współpracy w zespole;
    • Otwartość na nowe rozwiązania;
    • Dobra organizacja pracy własnej;
    • Zaangażowanie w powierzone zadania;
    • Kreatywność i innowacyjne podejście do zadań;
    • Pozytywne nastawienie.

    Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalista w dziale handlowym