• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMProject Manager
    Project Manager
    PM
    Envirly

    Warszawa
    3 296 - 5 070 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Agile

    język angielski

    Opis stanowiska

    Envirly to polska nagradzana firma technologiczna oferująca innowacyjną platformę do zarządzania zrównoważonym rozwojem, śladem węglowym organizacji i produktów. Dzięki platformie przedsiębiorcy mogą stale śledzić i analizować wpływ firmy na środowisko, tworzyć raporty niefinansowe, a także podejmować działania dekarbonizacyjne nakierowane na zieloną transformację, jednocześnie generując pozytywny ekonomiczny zwrot z inwestycji. Zespół Envirly obsługuje renomowanych klientów z Europy i całego Świata, koncentrując się na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.

    Twój zakres obowiązków

    • Zarządzanie projektami ESG z kluczowymi Klientami i Partnerami: dbanie o terminowość, koordynacja prac, planowanie projektu, monitorowanie postępu, dokumentowanie projektów
    • Dbanie o relacji z Klientami i Partnerami
    • Komunikacja między działam: zapewnienie otwartej i skutecznej komunikacji zarówno wewnątrz zespołu, jak i z interesariuszami zewnętrznymi.
    • Zarządzanie ryzykiem: rozpoznawanie, ocena i zarządzanie ryzykami związanymi z projektem.

    Nasze wymagania

    • Mile widziana znajomość standardów takich jak GHG Protocol, LCA, ESG, SBTi, SDGs, GRI, CDP, Taksonomia, CSDDD
    • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1).
    • Biegłość w obsłudze programów Microsoft Office (szczególnie Powerpoint i Excel).
    • Chęć działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie 13 000 PLN + w zależności od doświadczenia (dowolna umowa)
    • Praca w młodym, dynamicznym zespole pełnym energii i pomysłów.
    • Realny wpływ na rozwój produktu Envirly i rozwój swojej kariery.
    • Karta multisport, opieka zdrowotna, spotkania integracyjne
    3 296 - 5 070 USD

    Dowolna