• Wszystkie ofertyNowy SączSprzedażZarządzanie sprzedażąKierownik Sprzedaży Eventów/ MICE (branża hotelarska)
    Kierownik Sprzedaży Eventów/ MICE (branża hotelarska)
    Sprzedaż
    ER Group

    2 028 - 2 788 USDBrutto miesięcznie - UoP
    2 028 - 2 788 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dla naszego klienta, prestiżowego obiektu hotelowego poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Kierownika Sprzedaży.

    (*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

    Lokalizacja: Zakopane, Nowy Targ, Nowy Sącz, Kraków (praca jest stacjonarna w Zakopanem, natomiast istnieje możliwość relokacji/ możliwość skorzystania z noclegów oferowanych przez firmę)

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja sprzedaży usług hotelowych w sektorze B2B, w szczególności w obszarze konferencji, eventów oraz wydarzeń dla grup zorganizowanych
    • Obsługa zapytań ofertowych od nowych klientów biznesowych
    • Budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z agencjami eventowymi
    • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
    • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych zgodnie z założeniami firmy
    • Bieżąca analiza rynku, identyfikacja nowych możliwości sprzedażowych oraz monitorowanie działań konkurencji
    • Tworzenie ofert sprzedażowych, prezentacji dla klientów oraz przygotowywanie raportów z realizacji celów sprzedażowych

    Oczekiwania pracodawcy:

    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w zakresie sprzedaży (preferowane w branży hotelarskiej lub eventowej)
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i zamykania procesu sprzedaży
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (wykorzystywana do obsługi klientów zagranicznych)
    • Proaktywne podejście do poszukiwania nowych możliwości biznesowych oraz samodzielność w realizacji zadań
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

    Pracodawca oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (do wyboru)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
    • System premiowy (kwartalny) uzależniony od wyników sprzedażowych
    • Bezpłatne posiłki w miejscu pracy
    • Zniżki na usługi hotelowe
    • Dodatkowy program poleceń
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Przyjazną atmosferę pracy w oraz wsparcie zespołu
    Wszystkie ofertyNowy SączSprzedażZarządzanie sprzedażąKierownik Sprzedaży Eventów/ MICE (branża hotelarska)
    2 028 - 2 788 USD

    Umowa o pracę

    B2B