• Wszystkie ofertyPoznańHRRecruitmentSpecjalista ds. rekrutacji/ Rekruter
    Specjalista ds. rekrutacji/ Rekruter
    HR
    ER Group

    1 774 - 2 281 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    rekrutacja

    direct search

    Mile widziane

    j.angielski

    finanse

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Eagle Recruitment - Jesteśmy polską agencją pracy specjalizującą się w rekrutacjach w obszarze IT, e-commerce, sprzedaży, finansów, marketingu. Wraz z rozwojem spowodowanym nowymi projektami poszukujemy nowej osoby na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji.

    Przyszły zakres obowiązków:

    • kompleksowa odpowiedzialność za powierzone procesy rekrutacyjne,
    • poszukiwanie kandydatów poprzez wyszukiwania Direct Search oraz publikację ogłoszeń,
    • przeprowadzanie selekcji CV,
    • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych z wybranymi osobami w celu uzyskania informacji o doświadczeniu, kompetencjach, oczekiwaniach wobec przyszłego pracodawcy,
    • tworzenie raportów po rozmowach i przedstawianie ich klientom firmy,
    • kontakt z klientami w celu koordynacji projektów i podtrzymywania dobrych relacji biznesowych.

    Czego oczekujemy:

    • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • mile widziane doświadczenie w projektach rekrutacyjnych z zakresu finansów oraz stanowisk C-level
    • biegłej znajomości platformy Linkedin w celu sprawnego przeprowadzania poszukiwań Direct Search,
    • wysokich umiejętności interpersonalnych,
    • język angielski min. B2,

    Oferujemy:

    • stabilną współpracę w oparciu o kontrakt B2B
    • atrakcyjne wynagrodzenie stałe
    • motywujący i prosty system prowizyjny
    • pracę w pełni zdalną, ze sporadycznymi spotkaniami w biurze lub spotkaniami integracyjnymi
    • udział w ciekawych projektach z różnorodnych branż pozwalających na rozwój biznesowy
    • w każdy piątek krótszy dzień pracy do 14:30
    • zajęcia z języka angielskiego
    • wsparcie zespołu w obowiązkach, dostęp do niezbędnych narzędzi ułatwiających pracę rekrutera (sprzęt służbowy, system ATS, LinkedIn premium, Canva Premium itp.).

    Wszystkie ofertyPoznańHRRecruitmentSpecjalista ds. rekrutacji/ Rekruter
    1 774 - 2 281 USD

    B2B