Oferty
Specjalista ds. Sprzedaży i Organizacji Eventów (MICE)
Sprzedaż

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

język angielski

sprzedaż

Opis stanowiska

*Miejsce Pracy: Zakopane (dla osób spoza Zakopanego firma oferuje możliwość skorzystania z noclegów w przeznaczonym do tego obiekcie, który znajduje się obok hotelu).

Dla naszego klienta, prestiżowego obiektu hotelowego poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Specjalisty ds. Sprzedaży i Organizacji Eventów (MICE)

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie bazy potencjalnych partnerów biznesowych
  • Przyjmowanie i obsługa zapytań od firm w sprawie organizacji konferencji i eventów firmowych
  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta
  • Organizacja i koordynacja spotkań z klientami, w tym prezentowanie oferty hotelu i restauracji
  • Podpisywanie umów z klientami
  • Współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia najwyższej jakości usług
  • Dbałość o wysoki standard obsługi klientów i nawiązywanie długofalowych relacji biznesowych
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

Oczekiwania pracodawcy:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży hotelarskiej lub eventowej
  • Umiejętność skutecznego prowadzenia negocjacji i zamykania sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, wykorzystywanego do obsługi klientów zagranicznych
  • Wysoka kultura osobista, profesjonalizm oraz umiejętność budowania relacji z klientami
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz zdolność do pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej
  • Pasja do organizacji wydarzeń oraz zaangażowanie w ich realizację

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B – wybór należy do Ciebie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych
  • Program motywacyjny w postaci nagród pieniężnych oraz zniżek na usługi hotelowe
  • Bezpłatne posiłki w miejscu pracy oraz zniżki na usługi hotelowe
  • Dodatkowy program poleceń, który daje możliwość uzyskania dodatkowych premii
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pełne wsparcie zespołu