• Wszystkie ofertyNowy TomyślSupportStażysta People and Culture z j. niemieckim
    Stażysta People and Culture z j. niemieckim
    Nowa
    Support
    Erbacher the food family (Josera Polska)

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    Dokładność

    sumienność

    język angielski

    niemiecki

    MS Office

    Opis stanowiska

    Hybrid (office: Nowy Tomyśl/Poznań)

    Jako grupa ERBACHER the food family specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji najwyższej klasy produktów zapewniających zrównoważone żywienie ludzi i zwierząt. Ponad 80 lat innowacji i sukcesów pozwoliły wyspecjalizować nasze marki w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań z angażowaniem społecznej odpowiedzialności, w ponad 80 krajach na całym świecie.

    Erbacher the food family tworzy ponad 1000 pracowników, których wspólną misją jest zapewnienie, aby żywienie ludzi i zwierząt odbywało się w sposób zrównoważony.

    W związku z ciągłym rozwojem oraz budową nowej fabryki dla marki Josera Petfood, szukamy… być może Ciebie!

    Zapoznaj się z opisem stanowiska i jeśli brzmi on jak kolejny krok w rozwoju Twojej kariery zawodowej, prześlij nam swoją aplikację.

    Zespół: People and Culture

    Proces rekrutacji:

    1. Rozmowa z rekruterem. Gratulacje! Zostałeś zaproszony na spotkanie
    2. Spotkanie Online z: Manager + Rekruter
    3. Spotkanie Online z: Manager + Członek zespołu + Rekruter

    Do zobaczenia w teamie #erbacherthefoodfamily!

    Twoje Zadania:

    • Twoim kluczowym zadaniem jako Stażysty będzie wsparcie lokalnego zespołu HR
    • Wdrażanie nowoczesnych narzędzi informatycznych HR
    • Całkowicie niezależne tłumaczenie treści z systemu GuideCom z języka niemieckiego na polski i angielski (w ramach rolloutu oprogramowania)
    • Samodzielne tłumaczenie instrukcji obsługi GuideCom na język polski i angielski
    • Udział w tworzeniu cotygodniowych raportów (cotygodniowa komunikacja wewnętrzna) dla intranetu
    • Udział w przygotowaniu, realizacji i monitorowaniu stoiska wystawowego na targach pracy

    Oczekiwania:

    • Pozytywna energia i chęć rozwoju
    • Wysoki poziom kultury osobistej
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Dokładność i sumienność
    • Samodzielność, rzetelność oraz terminowość w wykonywaniu zadań
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet MS Office)
    • Obecność w Nowym Tomyślu - kilka razy w miesiącu
    • Znajomość j. angielskiego oraz niemieckiego na komunikatywnym poziomie (B2)

    To Oferujemy:

    Praca hybrydowa: Wybierz wygodę pracy zdalnej lub hybrydowej, korzystając z naszych biur w Nowym Tomyślu i Poznaniu.

    Wspierająca Atmosfera i Globalny Zasięg: Dołącz do zespołu, gdzie rodzinne wartości harmonijnie współistnieją z profesjonalizmem międzynarodowych ekspertów. Rozwijaj się w płaskiej strukturze organizacyjnej, która promuje otwartą komunikację, samodzielność i rozwój osobisty, współpracując z międzynarodowym zespołem opartym na zaufaniu, szacunku i integracji.

    Nieustanny Rozwój: Inwestuj w swój rozwój zawodowy i osobisty dzięki naszemu programowi Food Family Journey.

    Szeroki Pakiet Benefitów: Korzystaj z atrakcyjnego pakietu benefitów obejmującego prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, premie, bezpłatne kursy językowe, świeże owoce i warzywa w biurze, kartę Multisport i wiele więcej.

    Chcesz nas dołączyć?

    Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości zrównoważonego żywienia, wykorzystując swoją ekspercką wiedzę i dążenie do dalszego rozwoju, pomóż nam wprowadzać innowacje oraz być liderem branży. Twoja praca będzie robić prawdziwą różnicę każdego dnia. Czekamy na Twoją aplikację!

    Wszystkie ofertyNowy TomyślSupportStażysta People and Culture z j. niemieckim