• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSpecjalista ds. Marketingu B2B (przemysł spożywczy)
    Specjalista ds. Marketingu B2B (przemysł spożywczy)
    Marketing
    ERY FOOD SP. Z O.O.

    Warszawa
    2 155 - 3 042 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 901 - 2 535 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    content marketing

    B2B

    SEO

    Google Analytics

    Google Ads

    język angielski

    Mile widziane

    Canva

    Ahrefs

    język hiszpański

    język niemiecki

    Google Search Console

    outbound marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się sprzedażą maszyn dla przemysłu spożywczego, oferując innowacyjne rozwiązania klientom na całym świecie. Od 5 lat stale rozwijamy naszą działalność, a nasz zgrany, międzynarodowy zespół, pracujący w pełni zdalnie, składa się z członków z Polski, Hiszpanii i Holandii. Obecnie poszukujemy kreatywnej i samodzielnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu B2B, która wesprze nas w rozwijaniu strategii marketingowych oraz pozyskiwaniu nowych klientów.

    Jeśli chcesz dołączyć do zgranego zespołu i masz pasję do marketingu, to ta oferta jest dla Ciebie

    Do Twoich obowiązków będzie należeć:

    • Zarządzanie współpracą z agencjami SEO i Google Ads

    • Tworzenie treści marketingowych na potrzeby strony internetowej, bloga i mediów społecznościowych, dopasowanych do specyfiki naszej branży.

    • Zwiększanie rozpoznawalności marki i wspieranie działu sprzedaży w zdobywaniu nowych klientów.

    • Inicjowanie i wdrażanie kreatywnych pomysłów oraz tworzenie strategii marketingowej

    • Ścisła współpraca z działami sprzedaży i zakupów w celu spójnej realizacji strategii marketingowych.

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie w marketingu B2B (doświadczenie w sektorze przemysłowym będzie dużym atutem).
    • Praktyczna znajomość narzędzi: Google Ads, LinkedIn, e-mail marketing, SEO, content marketing.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (znajomość hiszpańskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem).
    • Kreatywność, umiejętność zarządzania projektami i analityczne myślenie.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, samodzielność w realizacji projektów oraz efektywne zarządzanie czasem.
    • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu treści na YouTube lub pisaniu scenariuszy do wideo na YouTube.
    • Znajomość outbound marketingu będzie dodatkowym atutem.
    • Gotowość do pracy zdalnej i sporadycznych wyjazdów na targi branżowe.

    Oferujemy:

    • Praca w pełni zdalna.
    • Umowa o pracę lub B2B z atrakcyjnym systemem premiowym.
    • Wdrożenie w specyfikę branży maszynowej.
    • Młody, międzynarodowy zespół i dynamiczne środowisko pracy.

    Jeśli szukasz wyzwań, cenisz sobie samodzielność i masz doświadczenie w marketingu B2B, dołącz do nas!

    Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSpecjalista ds. Marketingu B2B (przemysł spożywczy)
    2 155 - 3 042 USD

    B2B

    1 901 - 2 535 USD