• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańBI & DataAnalityk Systemowy
    Analityk Systemowy
    Nowa
    BI & Data
    Eurocash S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    SQL

    Analiza Danych

    Mile widziane

    Python

    Microsoft Power BI

    Opis stanowiska

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Tworzenie i optymalizacja zapytań SQL do manipulowania danymi z różnych źródeł.
    • Przetwarzanie dużych i różnorodnych zbiorów danych, w tym ich agregacja, filtrowanie i transformacja.
    • Przygotowanie kompleksowych raportów na podstawie danych z różnych systemów.
    • Monitorowanie zmian w kodzie SQL dla wskazanych procesów.
    • Praca nad poprawą jakości danych oraz automatyzacja istniejących raportów we współpracy z różnymi zespołami wewnątrz firmy.
    • Przeprowadzanie analiz biznesowych na bazie dostępnych danych.
    • Ścisła współpraca z zespołami IT, inżynierii danych i biznesu w celu zrozumienia potrzeb analitycznych oraz wspólnej realizacji projektów.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Umiejętność w tworzeniu zaawansowanych zapytań i manipulowaniu danym za pomocą SQL (wymóg konieczny) i Python (mile widziane)
    • Masz rok doświadczenia na stanowisku młodszego inżyniera danych lub podobnym (praca przy projektach związanych z danymi i analityką danych)
    • Umiesz pracować na dużych i różnorodnych zbiorach danych.
    • Jesteś dokładny i dbasz o szczegóły.
    • Sam potrafisz organizować swoją pracę i ustalać priorytety.
    • Zależy Ci na rozwoju i jesteś otwarty na nowe zadania.

    Dodatkowo docenimy

    • Znajomość narzędzi analitycznych oraz systemów raportowych np. Power BI
    • Doświadczenie w tworzeniu modeli analitycznych, umiejętność posługiwania się narzędziami (Databricks, DevOps, Azure)

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Samodzielność w realizacji zadań oraz możliwość pracy z narzędziami analitycznymi.
    • Dynamiczne środowisko pracy oraz możliwość aktywnego poszukiwania rozwiązań, które mogą przyspieszyć lub udoskonalić proces analizy danych.
    • Umowę o pracę, premię uzależnioną od poziomu realizacji zleconych zadań.
    • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, bony oraz paczki świąteczne, konkursy, platforma well-beingowa (konsultacje z dietetykiem, trenerem personalnym, psychologiem, pakiet badań w Diagnostyka, nauka języków, aplikacja Legimi oraz aplikacje wspierające samorozwój i dobrostan psychiczny).
    • Zdalny system czasu pracy.
    • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.