• Wszystkie ofertyKomornikiPraca biurowaMłodszy Specjalista ds. Promocji
    Młodszy Specjalista ds. Promocji
    Nowa
    Praca biurowa
    Eurocash S.A.

    Komorniki
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Dokładność

    terminowość

    umiejętności analityczne

    Mile widziane

    branża FMCG

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Wprowadzanie promocji oraz ich rozliczanie w systemach firmowych,
    • Kontrola poprawności i kompletności danych niezbędnych do rozliczenia akcji promocyjnych,
    • Dbanie o prawidłowe wprowadzenie do systemu danych z uzgodnień promocyjnych,
    • Przygotowywanie zestawień i analiz dotyczących promocji i rozliczeń,
    • Współpraca z innymi działami w firmie.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Masz doświadczenie w pracy związanej z operowaniem na danych,
    • Znasz MS Excel (wyszukaj pionowo, tabele przestawne),
    • esteś samodzielny/a w działaniu, szukasz rozwiązań i nie boisz się zadawać pytań,
    • Potrafisz pracować z zadaniami o cyklicznym i powtarzalnym charakterze, ze szczególnym naciskiem na terminowość i dokładność,
    • Potrafisz łączyć fakty oraz aktywnie poszukujesz rozwiązań w sytuacjach niejasnych,
    • Jesteś zaangażowany w rozwiązywanie problemów oraz zdeterminowany w dążeniu do celu,
    • Działasz sprawnie i potrafisz odnaleźć się w dynamicznym środowisku pracy.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku FMCG.
    • Dużą samodzielność w działaniu i organizacji własnej pracy.
    • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktur firmy.
    • Pracę w systemie hybrydowym (pon.-śr. praca z biura, czw.-pt. praca z domu).
    • Niezbędne narzędzia i elastyczne godziny pracy.
    • Umowę o pracę, szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników.
    • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności.

    U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.

    Wszystkie ofertyKomornikiPraca biurowaMłodszy Specjalista ds. Promocji