• Wszystkie ofertySokołówLogistykaLogistykaSpecjalista ds. Projektów Logistycznych
    Specjalista ds. Projektów Logistycznych
    Logistyka
    Eurocash S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Mile widziane

    SQL

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    • Wsparcie Kierownika ds. Projektów logistycznych przy wdrażaniu projektów optymalizacyjnych,
    • Monitorowanie i prezentacja KPI logistycznych (cykliczne raportowanie),
    • Wsparcie powdrożeniowe użytkowników (przyjmowanie, diagnozowanie i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych, prowadzenie zdalnych konsultacji dotyczących zgłaszanych problemów od użytkowników),
    • Tworzenie i aktualizacja istniejących zapisów w procedurach oraz dokumentacji projektowej,
    • Udział w testach i wdrożeniach oprogramowania,
    • Analiza procesów logistycznych i propozycje optymalizacji,
    • Raportowanie danych z systemów logistycznych.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Masz doświadczenie w testowaniu lub wdrażaniu systemów operacyjnych oraz tworzeniu dokumentacji projektowej,
    • Bardzo dobrze znasz MS Excel i pracowałeś na dużych bazach danych,
    • Masz zdolności techniczne z obszaru IT,
    • Szukasz różnych sposobów na dotarcie do informacji i potrafisz kreatywnie podejść do rozwiązania złożonych zagadnień technicznych,
    • Masz zdolność do przekazywania informacji w sposób przystępny dla użytkownika końcowego,
    • Poszukujesz przyczyn powstania błędu i jesteś nastawiony na rozwiązanie problemu,
    • Mile widziana znajomość SQL oraz znajomość procesów logistycznych.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    • Udział w projektach z zakresu rozwoju i utrzymania procesów logistycznych,
    • Umowę o pracę, premię kwartalną uzależnioną od poziomu realizacji zleconych zadań,
    • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy,
    • Pracę zdalną w systemie hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni pracy zdalnej),
    • Zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi), dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole,
    • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, bony oraz paczki świąteczne, konkursy, platforma well-beingowa (konsultacje z dietetykiem, trenerem personalnym, psychologiem, pakiet badań w DIAGNOSTYKA, nauka języków, aplikacja Legimi oraz aplikacje wspierające samorozwój i dobrostan psychiczny).
    • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.
    Wszystkie ofertySokołówLogistykaLogistykaSpecjalista ds. Projektów Logistycznych