• Wszystkie ofertyŁódźSprzedażSprzedażTelefoniczny Doradca Klienta ds. Sprzedaży Produktów Świeżych
    Telefoniczny Doradca Klienta ds. Sprzedaży Produktów Świeżych
    Sprzedaż
    Eurocash S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Grupa Eurocash jest największym polskim hurtowym dystrybutorem produktów FMCG, organizatorem znanych sieci franczyzowych, agencyjnych i partnerskich, takich jak ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Gama, Duży Ben, Lewiatan czy Euro Sklep, partnerem logistycznym i technologicznym sklepów lokalnych, a także właścicielem marketu e-grocery nr 1 w Polsce: Frisco.pl. Z liczbą ponad 19 tys. zatrudnianych pracowników i 90 tys. klientów, Eurocash od lat zajmuje miejsce w TOP10 największych polskich firm.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

    •            Realizacja celów sprzedaży produktów świeżych (kategorie: owoce, warzywa, mięso, wędliny).

    •            Wsparcie operacyjne i handlowe Klientów w zakresie bieżącej współpracy.

    •            Współpraca z działem logistyki w celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi.

    •            Doradztwo i wsparcie informacyjne w zakresie produktowym i merchandisingowym,

    •            Skuteczne informowanie o promocjach, nowościach i czasowych zamianach asortymentu.

    •            Utrzymywanie dobrych relacji z klientem i dbanie o wysoki poziom satysfakcji klienta.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

    • Posiadasz doświadczenie w realizacji celów sprzedażowych.
    • Potrafisz utrzymać wysoki poziom satysfakcji klienta oraz dbać o pozytywne doświadczenie klienta.
    • Skuteczne informujesz klientów o promocjach, nowościach oraz czasowych zamianach w asortymencie.
    • Masz umiejętność zarządzania przepływem informacji między działami oraz zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.

    Dodatkowo docenimy doświadczenie w sprzedaży produktów świeżych lub/i telefonicznej obsłudze klienta z naciskiem na realizację założonych celów.

    DODATKOWO OFERUJEMY:

    Z nami nauczysz się utrzymywać długofalowe relacje z klientami oraz rozwiniesz swoje umiejętności komunikacji, aktywnego słuchania i reagowania na potrzeby klientów.

    • Umowę o pracę oraz szeroki pakiet benefitów.
    • Motywacyjny system wynagrodzeń - podstawa + premia uzależniona od wyników pracy.
    • Pracę 100% zdalną z dowolnego miasta w Polsce oraz niezbędne narzędzia do wykonywania swoich codziennych obowiązków: laptop, telefon, tablet.
    • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.
    • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.
    Wszystkie ofertyŁódźSprzedażSprzedażTelefoniczny Doradca Klienta ds. Sprzedaży Produktów Świeżych