• Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaLogistykaKonsultant ds. Logistyki i Produkcji (MS Dynamics AX 2012)
    Konsultant ds. Logistyki i Produkcji (MS Dynamics AX 2012)
    Nowa
    Logistyka
    Eveline Cosmetics

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    branża IT

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Analiza procesów biznesowych: Ocena i optymalizacja procesów logistycznych i produkcyjnych w organizacji z wykorzystaniem systemu Microsoft Dynamics AX 2012.
    • Implementacja systemu: Wspieranie wdrożenia systemu Dynamics AX 2012 w zakresie modułów związanych z logistyką i produkcją.
    • Konfiguracja systemu: Dostosowywanie ustawień systemu do specyficznych potrzeb klienta, w tym zarządzanie dostępem, tworzenie struktury organizacyjnej oraz definiowanie procesów.
    • Szkolenie użytkowników: Prowadzenie szkoleń dla pracowników w zakresie obsługi systemu, aby zapewnić efektywne wykorzystanie jego funkcji.
    • Wsparcie techniczne: Udzielanie pomocy technicznej użytkownikom oraz rozwiązywanie problemów związanych z systemem.
    • Zarządzanie danymi: Monitorowanie i utrzymywanie jakości danych w systemie, w tym zarządzanie bazami danych oraz raportowanie.
    • Współpraca z innymi działami: Koordynacja działań z innymi zespołami (np. IT, sprzedaż, finanse) w celu zapewnienia spójności procesów.
    • Dokumentacja: Tworzenie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej procesów oraz procedur w systemie Dynamics AX 2012.
    • Testowanie systemu: Przeprowadzanie testów funkcjonalnych i akceptacyjnych w celu zapewnienia jakości i zgodności z wymaganiami biznesowymi.
    • Analiza wyników: Regularne analizowanie wyników procesów logistycznych i produkcyjnych oraz rekomendowanie usprawnień.

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie: Wyższe
    • Doświadczenie w Microsoft Dynamics AX 2012: Praktyczna znajomość systemu, w szczególności modułów związanych z logistyką i produkcją.
    • Znajomość procesów logistycznych i produkcyjnych: Dogłębna wiedza na temat procesów w obszarze logistyki i produkcji.
    • Umiejętności analityczne: Zdolność do analizy danych oraz identyfikowania obszarów do poprawy.
    • Umiejętności komunikacyjne: Zdolność do efektywnej współpracy z zespołem oraz prezentowania wyników klientom.
    • Elastyczność i chęć do nauki: Otwartość na nowe technologie oraz chęć do ciągłego rozwijania umiejętności.
    • Znajomość języka angielskiego: Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

    To oferujemy

    • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, będącej liderem w swojej branży.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaLogistykaKonsultant ds. Logistyki i Produkcji (MS Dynamics AX 2012)