• Wszystkie ofertyRegułySprzedażZarządzanie sprzedażąSpecjalista e-commerce
    Specjalista e-commerce
    Sprzedaż
    Exact Solution Electronics sp z o.o.

    Reguły
    1 394 - 2 535 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Amazon Ads

    Back market

    Refurbed

    Allegro Ads

    Allegro

    Amazon

    Google Analytics

    e-commerce

    Mile widziane

    administracja

    Opis stanowiska

    Poszukujemy Specjalisty e-commerce z doświadczeniem w obsłudze platform marketplace – stanowisko oraz zakres obowiązków dostosujemy do Twojego poziomu doświadczenia.

    Jeżeli interesujesz się handlem internetowym i masz doświadczenie w pracy z platformami takimi jak Allegro, Amazon, eBay, Refurbed czy Backmarket, to oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

    Zakres obowiązków:

    1. Zarządzanie ofertami produktów na różnych platformach marketplace (głównie Backmarket, Refurbed, Allegro, Amazon, eBay).
    2. Tworzenie, edytowanie i optymalizacja opisów produktów, kategorii oraz zdjęć.
    3. Monitorowanie i analiza sprzedaży na marketplace oraz rekomendowanie działań zwiększających efektywność.
    4. Wsparcie w obsłudze klienta: odpowiadanie na zapytania, rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami – wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2) – WARUNEK KONIECZNY.
    5. Analiza konkurencji i trendów rynkowych w e-commerce.
    6. Analiza zachowań konsumenckich na podstawie danych z np. Google Analytics.
    7. Sporządzanie regularnych raportów sprzedażowych oraz z podjętych działań.
    8. Samodzielne wyszukiwanie nowych metod sprzedażowych, testowanie i prezentowanie ich wyników.

    Wymagania:

    1. Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z platformami marketplace (Backmarket, Refurbed, Allegro, Amazon, eBay).
    2. Znajomość narzędzi e-commerce oraz zasad SEO pozwalająca na samodzielną pracę.
    3. Umiejętność analizy danych sprzedażowych i podejmowania działań optymalizacyjnych.
    4. Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

    Mile widziane:

    1. Doświadczenie w zarządzaniu sklepem internetowym oraz stroną internetową na platformie Shopify.

    Oferujemy:

    1. Możliwość dynamicznego rozwoju w branży e-commerce – Twoja kariera zależy tylko od Ciebie!
    2. Pracę w przyjaznym, kreatywnym zespole, w którym panuje świetna atmosfera.
    3. Parking dla pracowników, miejsce na rower we wnętrzu budynku.
    1 394 - 2 535 USD

    Dowolna