• Wszystkie ofertyLublinLogistykaAdministracjaAsystent / Asystentka ds. Zakupów
    Asystent / Asystentka ds. Zakupów
    Nowa
    Logistyka
    EZEBRA.PL sp z o.o.

    Lublin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    analiza

    Mile widziane

    Zakupy

    sprzedaż

    język angielski

    Opis stanowiska

    eZebra.pl to jedna z najpopularniejszych drogerii internetowych działająca na rynku już od… 13 lat, którą pokochały tysiące klientów w kraju i za granicą Nasz sukces to nie przypadek – to efekt pracy zgranego zespołu specjalistów, którzy każdego dnia z zaangażowaniem rozwijają się w dynamicznej branży e-commerce. Wierzymy, że kluczem do sukcesu są ludzie, którzy razem tworzą coś wyjątkowego.

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i budować przewagę konkurencyjną na rynku, zapraszamy! Będzie nam miło Cię poznać.

    Na czym polega praca na tym stanowisku?

    Twoja codzienna praca będzie kluczowa dla naszego sukcesu. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y za koordynację zakupów oraz efektywne zarządzanie zapasami, co bezpośrednio wpłynie na nasze wyniki i zadowolenie klientów.

    Najważniejsze obowiązki obejmują:

    • Planowanie zakupów oraz koordynację dostaw, aby zapewnić terminowość i dostępność produktów,
    • Monitorowanie stanów magazynowych oraz optymalizację zapasów, by minimalizować koszty i maksymalizować efektywność,
    • Przygotowywanie zamówień oraz prowadzenie negocjacji z dostawcami,
    • Analiza raportów dotyczących efektywności operacyjnej i zakupów, które pomogą w podejmowaniu decyzji.

    Kim jesteśmy zainteresowani?

    Szukamy osoby, która łączy analityczne podejście z kreatywnością i zrozumieniem rynku ecommerce. Idealny/a kandydat/ka to ktoś, kto:

    • Ma doświadczenie w zakupach lub sprzedaży (mile widziane, ale nie wymagane),
    • Potrafi analizować dane oraz przekładać je na konkretne działania poprawiające efektywność,
    • Zna Excel na poziomie średnio zaawansowanym i potrafi go używać do optymalizacji procesów (to niezbędne narzędzie w codziennej pracy),
    • Jest osobą kreatywną, otwartą na nowe pomysły i łatwo nawiązuje relacje z innymi,
    • Potrafi efektywnie pracować pod presją czasu i w szybko zmieniającym się środowisku,
    • Jest elastyczna, samodzielna, ale jednocześnie ceni sobie pracę zespołową.

    Co będzie dodatkowym atutem?

    • Doświadczenie w pracy z kategoriami kosmetyków, fashion lub beauty,
    • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – nasz zespół często współpracuje z dostawcami z zagranicy.

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    Pracując w eZebra.pl, masz realny wpływ na rozwój firmy oraz możliwość budowania długoterminowych relacji z najlepszymi dostawcami w branży.

    Oferujemy:

    • Elastyczne formy zatrudnienia, dopasowane do Twoich preferencji (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B),
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników – nagradzamy za osiągnięcia i zaangażowanie,
    • Samodzielne stanowisko, które daje dużą swobodę w podejmowaniu decyzji,
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która nieustannie się rozwija,
    • Możliwości rozwoju zawodowego – regularne szkolenia, kursy oraz ścieżka kariery, która pozwoli Ci awansować wewnątrz organizacji,
    • Bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, zniżki na kosmetyki , dofinansowanie szkoleń, spotkania integracyjne, a także udział w branżowych konferencjach i wydarzeniach.

    Co nas wyróżnia?

    Stawiamy na ludzi i ich rozwój. W eZebra.pl znajdziesz przyjazną atmosferę pracy, otwartą komunikację oraz zespół, który wspiera się na każdym etapie realizacji projektów. Szukamy osób, które chcą się rozwijać w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań, jednocześnie mając wpływ na trendy kosmetyczne i rozwój rynku e-commerce.

    Dlaczego warto aplikować?

    To doskonała szansa dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę w branży ecommerce pracując w inspirującym środowisku pełnym wyzwań. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z eZebra.pl!

    Wszystkie ofertyLublinLogistykaAdministracjaAsystent / Asystentka ds. Zakupów