Oferty
Asystent/ ka Social Media Managera
Nowa
Marketing

Warszawa
2 000 - 2 800 PLNNetto miesięcznie - B2B
2 000 - 2 800 PLNNetto miesięcznie - UoD
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoD
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

Canva

content marketing

kreatywność

Google Sheets

Środowisko Meta

Mile widziane

ChatGPT

CapCut

Asana

wizytówka Google

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Poszukujemy Asystentki /a do agencji marketingowej FIKA, specjalizującej się w marketingu i komunikacja branży HoReCa.

Będziesz współpracować bezpośrednio z Social Media Managerem oraz Project Managerem, jako ich Asystent/ ka.

Szukamy osoby dobrze zorganizowanej i samodzielnej, która chce rozwijać się razem z nami, tworząc i realizując nasze projekty. Jeśli social media to Twój świat, wiesz co to Meta Business Suite, umiesz przygotować kreatywne story, wiesz jak zaplanować posty w terminarzu, gdzie znaleźć statystyki z działań na koncie klienta na FB oraz wiesz jak je czytać- jesteś idealnym kandydatem!

Obowiązki:

  • zarządzanie kalendarzem - musisz umieć ustawić spotkanie, czasami zadzwonić do kogoś i przekazać mu terminy spotkań,
  • przygotowanie briefu na sesje dla klientów - kreatywność jest tu ważna,
  • ustalanie spotkań z firmami współpracującymi z nami (mail, tel.),
  • tworzenie prezentacji/ grafik w canvie - na bazie szablonu,