• Wszystkie ofertyKielceHRPayrollMłodszy/a Specjalista/ka ds. kadr i płac
    Młodszy/a Specjalista/ka ds. kadr i płac
    HR
    Finker

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Enova365

    kadry

    Płace

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Tworzymy zewnętrzny dział finansowo-księgowy. Obsługujemy Klientów w zakresie księgowości, kadr i płac, kontrolingu oraz funkcji dyrektora finansowego. Bardzo ważne są dla nas relacje, wzajemny szacunek, jakość jaką oferujemy oraz automatyzacja i ciągłe usprawnianie procesów.

    Z chęcią Cię poznamy jeśli:

    • posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenia w prowadzeniu spraw kadrowo-płacowych,
    • posiadasz doświadczenie w pracy z enova365 (dodatkowa znajomość Symfonii i Google Workspace będzie dużym atutem),
    • masz wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu prawa pracy oraz zagadnień kadrowo-płacowych,
    • lubisz to co robisz, chcesz się rozwijać i sam/a z ciekawości śledzisz zmiany w przepisach,
    • lubisz nowinki digitalowe i chętnie usprawniasz/automatyzujesz swoją pracę,
    • odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie to Twoje drugie imię,
    • jesteś komunikatywna/y i potrafisz współpracować z ludźmi,
    • dodatkowym atutem będzie również znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym (obsłudze klienta zewnętrznego).

    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y za:

    • obsługę kadrowo-płacowej naszych Klientów (akta osobowe, sporządzanie dokumentów w zakresie nawiązywania, zmiany i rozwiązywania stosunku pracy, świadectwa pracy, zaświadczenia, ewidencja czasu pracy),
    • sporządzanie comiesięcznych list płac oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych,
    • kontrolę terminowości wykonywania badań lekarskich/szkoleń BHP,
    • udział w sporządzaniu sprawozdań i deklaracji ZUS, GUS, US, PFRON, PPK.

    W zamian za Twoje zaangażowanie i wykonywaną sumiennie pracę oferujemy Ci:

    • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
    • elastyczne godziny pracy - rozpoczynamy między 8 a 10,
    • po okresie stacjonarnego wdrożenia - w naszym biurze w Warszawie przy ulicy Wilczej 71 możesz pracować stacjonarnie, hybrydowo lub w większości zdalnie - jesteśmy elastyczni, ale będziemy Cię potrzebować 1-2 dni w miesiącu w biurze,
    • laptopa i monitor - dla wygodniejszej pracy,
    • przyjemny proces wdrożenia, który pozwoli Ci szybko odnaleźć się w nowym miejscu,
    • rozwój - codzienny, ale także dofinansowanie do szkoleń podnoszących Twoją wiedzę,
    • dofinansowanie opieki medycznej (pakiet Allianz),
    • dostęp do platformy LEX,
    • spotkania integracyjne kilka razy w roku,
    • luźna atmosfera i brak dress codu - zależy nam, żebyś czuł(a) się u nas dobrze i wygodnie pod każdym względem ;).

    Wszystkie ofertyKielceHRPayrollMłodszy/a Specjalista/ka ds. kadr i płac