• Wszystkie ofertyKaliszHRPayrollSpecjalista ds. Kadr i Płac
    Specjalista ds. Kadr i Płac
    HR
    CAR NET

    Kalisz
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    payroll

    kadry i płace

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    Mile widziane

    Comarch Optima

    Opis stanowiska

    CAR NET Polska to rozbudowana sieć wypożyczalni, która od ponad 20 lat buduje pozytywne doświadczenia z najmu pojazdów wśród Klientów.

    Firma obecnie posiada ponad 35 oddziałów, zlokalizowanych w 29 największym aglomeracjach Polski. Nasze biura znaleźć można również na 6 kluczowych polskich lotniskach.

    W trosce o najwyższą jakość naszych usług nasz Dział Obsługi Klienta dostępny jest przez całą dobę, także w święta. Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje ponad 3000 samochodów nie starszych niż rok o ponadstandardowym wyposażeniu, w tym auta osobowe, pojazdy marek Premium, vany, busy oraz auta dostawcze o różnej ładowności.

    Po dziś dzień z powodzeniem realizujemy misję, jaką zapewnienie komfortu i prestiżu Klientom CAR NET Polska.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Specjalisty ds. kadr i płac

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie dokumentacji kadrowej (akta osobowe, umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy B2B, ewidencja czasu pracy, dokumentacja zasiłkowa, urlopy, zwolnienia, badania lekarskie).
    • Przygotowywanie dokumentów pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych np. PIT-11, PIT-4R oraz wszelkich innych związanych z obsługa kadrowo-płacową,
    • Rozliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców,
    • Obsługa programu kadrowo-płacowego,
    • Ścisła współpraca z pracownikami działu finansowo-księgowego oraz innymi działami firmy,
    • Rejestracja danych w systemie Comarch HRM oraz monitorowanie poprawności wprowadzonych danych,
    • Przygotowywanie miesięcznych lub rocznych deklaracji w ZUS, PFRON, GUS.

    Nasze wymagania

    • Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej pracowników,
    • Skrupulatność i dokładność, rzetelne podejście do pracy z dokumentacją,
    • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, w tym: przepisów o czasie pracy, ubezpieczeń społecznych oraz PPK,
    • Praktyczna obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz programu Płatnik,
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość, skrupulatność,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.

    • Znajomość systemu Comarch Optima

    To oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie,
    • Wsparcie kancelarii prawnej,
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport i Multilife,
    • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych.
    Wszystkie ofertyKaliszHRPayrollSpecjalista ds. Kadr i Płac