Oferty
Psycholog kliniczny
Zdrowie

12 000 - 15 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
140 - 180 PLNNetto miesięcznie - B2B
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

zaangażowanie

odpowiedzialność

Opis stanowiska

Do Poradni Zdrowia Psychicznego poszukujemy psychologa klinicznego dla dzieci i młodzieży do 21 roku życia. Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie. Możliwość pracy w części zdalnej.

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w dokonywaniu zmian w życiu pacjentów
  • Prowadzenie sesji diagnostycznych i testów
  • -Prowadzenie konsultacji psychologicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (tytuł magistra psychologii)
  • Ukończenie 5-letniej specjalizacji dyplomowej lub w trakcie
  • Roczne doświadczenie w pracy klinicznej z dziećmi i młodzieżą
  • Wysoka kultura osobista, empatia i zrozumienie

To oferujemy

  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twoich oczekiwań oraz elastyczne godziny pracy
  • Pełen grafik pacjentów
  • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
  • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych
  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
  • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu
12 000 - 15 000 PLN

Umowa o pracę

140 - 180 PLN

B2B