• Wszystkie ofertyBydgoszczZdrowieOpieka medycznaDiagnosta Laboratoryjny
    Diagnosta Laboratoryjny
    Zdrowie
    Grupa INVICTA

    Bydgoszcz
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    PWZ

    Opis stanowiska

    Jakie będą Twoje zadania?

    • wykonywanie badań i preparatyki nasienia,
    • wykonywanie badań immunologicznych, obsługa analizatora Cobas e-411,
    • autoryzacja i wydawanie wyników badań,
    • prowadzenie dokumentacji medycznej.

    Co będzie Ci potrzebne?

    • ważne Prawo Wykonywania Zawodu Diagnosty Laboratoryjnego
    • umiejętność skupienia i dbałość o szczegóły,
    • gotowość do pracy w niepełnym wymiarze czasu, głównie godziny poranne i w soboty

    Co zapewniamy w ramach współpracy?

    • umowę zlecenia ze stawką godzinową,
    • szkolenia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
    • przyjazną atmosferę w Zespole, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu.

    Jesteśmy firmą medyczną z ponad 20 letnim doświadczeniem. Od początku istnienia, czyli od powstania w 2000 r. pierwszej Kliniki w Gdańsku, aż do dziś, w sposób szczególny koncentrujemy się na zdrowiu kobiety oraz diagnostyce i leczeniu niepłodności. Jesteśmy w tym ekspertami.

    Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA znajdują się w 6 miastach: Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Słupsku i Bydgoszczy. W każdym z nich dbamy o zdrowie kobiet. Wszystkich. Bez względu na ich wiek i potrzeby medyczne. Nasze Kliniki tworzą zespoły doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

    INVICTA to też Medyczne Laboratoria Diagnostyczne oferujące diagnostykę laboratoryjną oraz genetyczną.

    Inwestujemy w nowe technologie, w tym we własne, autorskie oprogramowanie wspierające pracę kilkuset pracowników - lekarzy, embriologów, diagnostów i tysięcy pacjentów rocznie.

    Więcej informacji na stronie www.invicta.pl