• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSpecjalist(k)a ds. Komunikacji
    Specjalist(k)a ds. Komunikacji
    Nowa
    Marketing
    Fundacja Pomagam.pl

    Warszawa
    1 698 - 2 459 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 394 - 2 028 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    content marketing

    PR/public relations

    Mile widziane

    Facebook Ads

    performance marketing

    Canva

    Meta Ads

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Fundacja Pomagam.pl to organizacja, która buduje kulturę pomagania w Polsce. Działamy przy serwisie crowdfundingowym Pomagam.pl, dając ludziom narzędzia i inspirację do niesienia pomocy innym. Naszym celem jest tworzenie społeczeństwa, w którym wzajemna pomoc i wsparcie są naturalne i powszechne.

    Twoje przykładowe zadania:

    • tworzenie treści edukacyjnych i informacyjnych o działaniach Fundacji
    • planowanie i realizacja kampanii społecznych promujących kulturę pomagania
    • utrzymywanie komunikacji z dziennikarzami, blogerami i influencerami
    • nawiązywanie kontaktu i budowanie relacji z organizacjami pozarządowymi oraz naszymi partnerami
    • budowanie pozytywnego wizerunku Fundacji Pomagam.pl poprzez działania w mediach społecznościowych
    • wsparcie zespołu w prowadzeniu działań reklamowych (adsy w Meta, Google i TikTok)