• Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataJunior Internet Technology Support
    Junior Internet Technology Support
    Nowa
    BI & Data
    Gemius S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Gemius S.A.

    Gemius S.A.

    Jesteśmy międzynarodową firmą badawczo-technologiczną dostarczającą dane i zaawansowane rozwiązania marketingowe. Oferujemy kompleksowe usługi dla reklamodawców, właścicieli mediów i agencji reklamowych, wydawców oraz e-commerce. Dzięki unikatowemu procesowi przetwarzania danych i technologii zapewniamy klientom nasze wysoko wartościowe produkty, niestandardowe rozwiązania i doskonałą obsługę.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    MS Excel

    Mile widziane

    MySQL

    HTML

    Linux/Unix

    badania społeczne

    helpdesk

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Obejmując rolę Junior Internet Technology Support dołączysz do zespołu Customer and Project Support, który realizuje badanie oglądalności witryn internetowych i reklam oraz profilu społeczno-demograficznego internautów w kilkudziesięciu krajach.

    Szukamy osoby, która będzie uczestniczyć w koordynacji badania gemiusDirectEffect we współpracy z zespołem doświadczonych analityków, deweloperów oraz pracowników oddziałów zagranicznych.

    Do Twoich zadań należeć będzie opieka nad realizacją badania gemiusDirectEffect w wybranych krajach, w tym:

    • przetwarzanie i analiza dużych zbiorów danych (behawioralnych, demograficznych i technicznych),
    • świadczenie wsparcia merytorycznego dla oddziałów zagranicznych oraz diagnoza i rozwiązywanie problemów technicznych,
    • dbanie o najwyższą jakość badania – kontrola poprawności wyników,
    • rozwijanie badania we współpracy z Product Ownerami, działami Analiz, IT, Data Science,
    • terminowe przygotowanie raportów, aktualizacja dokumentów oraz tworzenie prezentacji,
    • usprawnienie przepływu informacji między biurami zagranicznymi a zespołami w centrali.

    Nasze wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – B2 (codzienny kontakt z pracownikami, udział w spotkaniach, tworzenie dokumentacji),
    • zdolności analityczne,
    • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych na podstawie zdobytej wiedzy, dokumentacji oraz wyszukanych informacji,
    • zainteresowanie branżą technologiczną i reklamową,
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
    • zaangażowanie w powierzone projekty i chęć rozwoju,
    • zainteresowanie branżą technologiczną i reklamową.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość obsługi baz danych (MySQL) i języka HTML,
    • umiejętność pracy w środowisku Linux/Unix (znajomość podstawowych komend np. grep, uniq, sort),
    • wiedza z zakresu prowadzenia badań społecznych (ilościowych lub jakościowych).

    Pracując z nami:

    • Poznasz ciekawe insighty dotyczące sposobów korzystania z mediów,
    • Będziesz wykorzystywać angielski w codziennej komunikacji z oddziałami zagranicznymi,
    • Poznasz metody badania internetu, radia i telewizji, pracując z najlepszymi specjalistkami i specjalistami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą,
    • Zagwarantujemy Ci wspierające środowisko pracy (buddy, stały feedback, zespół zorientowany na wymianę wiedzy) i realną możliwość współtworzenia tego środowiska,
    • Będziesz mieć możliwość korzystania z firmowych benefitów (m.in. karta sportowa/opieka medyczna, zdrowa żywność, masaże biurowe, integracje, nauka języków, dzień wolny z okazji urodzin),
    • Wybierzesz dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia,
    • Zapewnimy Ci elastyczny czas pracy i możliwość pracy w trybie hybrydowym (obowiązkowe spotkania w biurze w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 48 odbywają się raz w tygodniu).

    Proces rekrutacyjny składa się z poniższych etapów:

    1. Weryfikacja nadesłanych formularzy aplikacyjnych
    2. Rozmowa online z HR
    3. Zadanie rekrutacyjne (tydzień na wykonanie zadania)
    4. Spotkanie stacjonarne z Managerką zespołu.

    Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataJunior Internet Technology Support