• Wszystkie ofertyŁódźSprzedażSprzedaż B2BNew Business Developer
    New Business Developer
    Nowa
    Sprzedaż
    GMI Software

    1 267 - 3 803 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż B2B

    B2B marketing

    negocjacie

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukujemy New Business Developera, który dołączy do naszego zespołu! Jeśli masz pasję do sprzedaży w branży IT i jesteś gotowy na nowe wyzwania w dynamicznie zmieniającym się rynku, zapraszamy do aplikowania.

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B, w tym na stanowisku związanym z rozwojem biznesu lub pozyskiwaniem nowych klientów
    • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży outboundowej przez LinkedIn
    • Umiejętność strategicznego myślenia i planowania działań sprzedażowych
    • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
    • Umiejętność budowania długofalowych relacji na różnych poziomach organizacji
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 (wymagane)

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie leadów za pomocą LinkedIn i innych kanałów outboundowych
    • Identyfikacja potrzeb klientów
    • Realizacja planów sprzedażowych oraz monitorowanie wyników
    • Tworzenie bazy klientów oraz identyfikowanie osób decyzyjnych
    • Analiza rynku i raportowanie wyników

    Oferujemy:

    • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: stała podstawa oraz wysoka premia za wyniki (bez górnego limitu)
    • Pracę w 100% zdalną
    • Szkolenia z kompetencji miękkich oraz technik sprzedażowych
    • Elastyczne formy zatrudnienia
    • Budżet na rozwój

    Podejmij wyzwanie z Twoim CV... lub pójdź o krok dalej!

    Choć z przyjemnością zapoznamy się z Twoim CV, doceniamy również osoby, które wykazują się kreatywnością i nieszablonowym podejściem. Co powiesz na nagranie krótkiego filmu, w którym opowiesz o sobie i swojej dotychczasowej karierze?

    Taka inicjatywa nie pozostanie niezauważona, a my cenimy właśnie takie zaangażowanie i twórcze myślenie.

    Decydując się na tę opcję, gwarantujemy dwie rzeczy:

    • Zyskasz priorytet w procesie rekrutacyjnym i zostaniesz przesunięty na początek listy.
    • Masz zapewnione miejsce w pierwszym etapie rozmowy kwalifikacyjnej.

    To doskonała okazja, aby się wyróżnić. Pokaż nam nie tylko swoje osiągnięcia, ale również to, kim jesteś jako osoba.

    Czy jesteś gotowy, aby podjąć wyzwanie? Prześlij swoje CV lub zaskocz nas czymś wyjątkowym! Czekamy z niecierpliwością, aby zobaczyć, co masz do zaoferowania.

    1 267 - 3 803 USD

    B2B