• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista\Specjalistka ds. Sprzedaży B2B (MŚP)
    Specjalista\Specjalistka ds. Sprzedaży B2B (MŚP)
    Sprzedaż
    Barel Poland

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż B2B

    Mile widziane

    analiza

    Opis stanowiska

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy (zarówno w Polsce jak i krajach Europy Środkowej i Południowej) poszukujemy ambitnej i kreatywnej osoby na stanowisko Specjalisty/ki ds. Sprzedaży Rozproszonej. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za obsługę i rozwijanie sprzedaży do małego i średniego biznesu, poszukiwanie i testowanie innowacyjnych metod dotarcia do klienta oraz wdrażanie strategii mających na celu zwiększenie sprzedaży i rozpoznawalności marki.

    Pomysł na to stanowisko zakłada bardzo dużą niezależność i ‘wolną rękę’ w testowaniu niestandardowych metod sprzedaży.

    Obowiązki:

    • Sprzedaż w rozproszonej sieci (serwisy, małe sklepy, partnerzy B2B itp.)
    • Kreowanie i testowanie nowych metod dotarcia do Klienta
    • Śledzenie trendów rynkowych oraz działań konkurencji.
    • Tworzenie i realizacja strategii marketingowych mających na celu zwiększenie sprzedaży
    • Monitorowanie i analiza wyników sprzedaży, przygotowywanie raportów i rekomendacji.

    Wymagania:

    • Doświadczenie i wyniki w sprzedaży B2B, najlepiej w wielu rozproszonych kanałach sprzedaży (idealnie 2+ lat na samodzielnym stanowisku)
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne - nie boisz się rozmawiać i sprzedawać zarówno na żywo, jak I przez telefon
    • Proaktywność – poszukujemy osoby, która szuka szans i możliwości wszędzie, gdzie się obejrzy, łączy w głowie kropki i nieoczywiste okazje na zrobienie biznesu
    • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
    • Ambicja i ciągły ‘głód’ wyzwań
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
    • Wysokie umiejętności analizowania wyników i podejmowania decyzji w oparciu o dane
    • Umiejętność pracy w zespole I międzyzespołowej
    • Elastyczność i szybkie reagowanie na zmieniające sie okoliczności

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Dużą przestrzeń do eksperymentowania i tolerancję na ponoszenie porażek
    • Budowanie strategii ekspansji na nowe rynki
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy - transparentnie i bezpośrednio uzależniony od wynikow
    • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole doświadczonych profesjonalistów.

    Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedaż B2BSpecjalista\Specjalistka ds. Sprzedaży B2B (MŚP)