• Wszystkie ofertyWrocławSupportAsystent/ka Zespołu Sprzedaży
    Asystent/ka Zespołu Sprzedaży
    Support
    GoPackshot.com

    Wrocław
    1 217 - 1 597 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 166 - 1 495 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    sumienność

    Canva

    dobra organizacja pracy

    język angielski

    Mile widziane

    CRM

    język niemiecki

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Jesteśmy wrocławskim studiem, zajmującym się fotografią modową. Współpracujemy z ponad 120 markami modowymi z całej Europy, dla których wykonujemy packshoty oraz sesje modelowe dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i stylu. Oprócz zdjęć produktów wykonujemy również sesje kreatywne oraz wizerunkowe. Profesjonalne studio fotograficzne służy nam, jako przestrzeń do rozwoju i nauki nowych umiejętności.

    Wiemy, że człowiek jest w stanie wszystkiego się nauczyć, dlatego Twoje predyspozycje i umiejętności miękkie są kluczowe. Doświadczenie na podobnym stanowisku na pewno będzie atutem, jednak najważniejsza jest Twoja wizja, energia i chęć do kreowania nowego obszaru w firmie.

     Za co będziesz odpowiadać?

    • Sprawna organizacja spotkań i dokładne follow-upy.

    • Poprawa efektywności dzięki koordynacji CRM.

    • Zwiększenie produktywności poprzez skuteczne zarządzanie zadaniami.

    • Wzmacnianie wizerunku firmy przez przygotowanie profesjonalnych dokumentów i prezentacji.

    • Wsparcie efektywnej komunikacji z klientami.

    • Zwiększenie wydajności dzięki uporządkowanej dokumentacji.

     Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obszarze back office (minimum 1 rok).

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    • Biegłość w obsłudze komputera, w tym programów takich jak Canva.

    • Umiejętności organizacyjne i zamiłowanie do porządku.

    • Proaktywne podejście do pracy i umiejętność planowania.

    • Otwartość na naukę i pasja do organizacji. Jeśli cenisz sobie porządek i szybko się uczysz, ta praca jest dla Ciebie.

     Mile widziane:

    • Znajomość języka niemieckiego.

     Co Ci oferujemy:

    • Możliwość pracy w dynamicznym i wspierającym zespole.

    • Rozwój umiejętności w obszarze organizacji i planowania.

    • Wsparcie w nauce nowych narzędzi i technologii.

     Po 3 miesiącach chcielibyśmy Ci pogratulować🏆:

    • Wzorowo uzupełnionego CRM.

    • Wdrożenia systemu follow-upowego.

    • Stworzenia bazy odpowiedzi na najczęstsze pytania klientów.

    Czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij swoje CV.

    Wszystkie ofertyWrocławSupportAsystent/ka Zespołu Sprzedaży
    1 217 - 1 597 USD

    Umowa zlecenia

    1 166 - 1 495 USD

    B2B