Oferty
Fotograf Retuszer
Nowa
Marketing

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UZ
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

elastyczność

Adobe Lightroom

dobra organizacja pracy

Adobe Photoshop

Opis stanowiska

Jesteśmy wrocławskim studiem, zajmującym się fotografią modową. Współpracujemy z ponad 120 markami modowymi z całej Europy, dla których wykonujemy packshoty oraz sesje modelowe dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i stylu. Oprócz zdjęć produktów wykonujemy również sesje kreatywne oraz wizerunkowe. Profesjonalne studio fotograficzne służy nam, jako przestrzeń do rozwoju i nauki nowych umiejętności.

Za co będziesz odpowiadać?

•⁠  ⁠Wykonywanie profesjonalnych fotografii produktowych.

•⁠  ⁠Przygotowywanie stanowiska do sesji fotograficznych, w tym układanie i aranżacja produktów, kontrola i weryfikacja oświetlenia i tła.

•⁠  ⁠Retuszowanie i edycja zdjęć w celu poprawy jakości i estetyki.

Wymagania:

•⁠  Co najmniej roczne doświadczenie w roli fotografa/retuszera.

•⁠  ⁠Zainteresowanie fotografią produktową.

•⁠  ⁠Umiejętność wykonywania zdjęć i profesjonalnej prezentacji produktu.

•⁠  ⁠Wysokie poczucie estetyki.

•⁠  ⁠Zainteresowanie branżą fashion.

•⁠  ⁠Obsługa aparatu, komputera i tabletu graficznego.

•⁠  ⁠Obsługa Capture One, aparatu Canon i inne techniczne umiejętności.

•⁠  ⁠Praktyczna znajomość Lightroom / Bridge.

•⁠  ⁠Znajomość programu Photoshop (warstwy/maski, Path Tool, Liquify itd).

Co Ci oferujemy:

•⁠  ⁠Pracę z największymi światowymi markami modowymi.

•⁠  ⁠Ciekawe wyzwania zawodowe w obszarze fotografii.

•⁠  ⁠Długofalową współpracę w stale rozwijającej się organizacji.

•⁠  ⁠Nietuzinkową atmosferę pracy z doświadczonym i zaangażowanym zespołem.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie zgłoszeń zawierających CV oraz portfolio własnych zdjęć.