• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedaż B2BEnterprise Key Account Manager
    Enterprise Key Account Manager
    Nowa
    Sprzedaż
    GoPOS Sp. z o.o.

    Kraków
    2 281 - 3 549 USDNetto miesięcznie - B2B
    2 281 - 3 549 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż B2B

    analityczne myślenie

    praca z klientem

    komunikatywność

    Mile widziane

    branża gastronomiczna

    Opis stanowiska

    Firma GoPOS to innowacyjny dostawca rozwiązań z zakresu punktów sprzedaży (POS) oraz zarządzania działalnością handlową.

    W związku z naszym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Enterprise Key Account Manager, która dołączy do naszego zespołu i pomoże nam rozwijać oraz doskonalić nasze produkty.

    Zakres obowiązków:

    • Budowanie trwałych relacji z klientami enterprise, zapewniając najwyższą jakość obsługi,
    • Opracowywanie strategii sprzedażowych i rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami,
    • Prowadzenie złożonych negocjacji handlowych, dostosowywanie ofert do indywidualnych potrzeb,
    • Proaktywne identyfikowanie możliwości rozwoju współpracy i cross-sellingu,
    • Współpraca z zespołami technicznymi i produktowymi, aby zapewnić skuteczne wdrażanie rozwiązań,
    • Monitoring satysfakcji klienta, analiza wyników i inicjowanie działań mających na celu zwiększenie zaangażowania,
    • Zapewnienie klientom wsparcia po sprzedaży oraz nadzorowanie procesu rozwoju i aktualizacji usług.

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B do klientów enterprise, najlepiej w obszarze SaaS lub IT,
    • Umiejętność prowadzenia złożonych negocjacji na poziomie zarządczym,
    • Silne umiejętności analityczne i strategiczne myślenie w obszarze rozwoju klienta,
    • Umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie w dynamicznym środowisku,
    • Orientacja na wyniki, z wysoką motywacją do realizacji celów sprzedażowych,
    • Doskonała znajomość procesów sprzedażowych oraz rynku technologii,
    • Zdolność do szybkiego dostosowywania się do zmieniających się potrzeb klientów.

    Mile widziane:

    • Znajomość branży gastronomicznej / kontakty w branży gastronomicznej,
    • Doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi klientami.

    Oferujemy:

    • Pracę w komfortowym, dobrze zorganizowanym środowisku,
    • Merytoryczne i praktyczne wsparcie od przełożonego i zespołu, kiedy tylko będziesz tego potrzebować,
    • Regularne wyjazdy i spotkania integracyjne,
    • Elastyczne godziny pracy w formie hybrydowej,
    • Dopłata do karty multisport oraz opieki medycznej LuxMed,
    • Wynagrodzenie w zależności od Twoich umiejętności, doświadczenia oraz kontraktu (B2B, UoP) - 9000 - 14000 zł brutto,
    • Dbałość o work-life balance.
    Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedaż B2BEnterprise Key Account Manager
    2 281 - 3 549 USD

    B2B