Oferty
Księgowa/Księgowy
Nowa
Finanse

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

księgowość

MS Office

Microsoft Office Excel

samodzielność

rachunkowość

PIT

CIT

VAT

Opis stanowiska

👉 Kim jesteśmy i co robimy?

W Green Cell działamy perspektywicznie. Śledzimy otaczający nas świat i chcemy go ulepszać, wprowadzając rozwiązania korzystne dla środowiska i wygodne dla użytkowników. Projektujemy i produkujemy urządzenia przetwarzające i magazynujące energię. Wpływamy na rozwój elektromobilności w całej Europie, tworząc innowacyjne rozwiązania dla użytkowników pojazdów elektrycznych.

Twoje codzienne zadania:

  • Sprawdzanie poprawności nadesłanej dokumentacji,
  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Wprowadzenie dokumentów do systemu
  • Kontrola obiegu dokumentów
  • Analiza i rozliczanie dokumentów ( PIT, CIT, VAT)
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca i raportowania

Ta rola jest dla Ciebie jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe (preferowana rachunkowość lub kierunki pokrewne)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Terminowość w wykonywaniu zadań, dokładność, samodzielność

Mile widziane:

  • Znajomość programu Streamsoft Verto
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która nieustannie się rozwija i wprowadza innowacyjne rozwiązania
  • Współpracę z doświadczonym zespołem, który ceni kreatywność i profesjonalizm
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • strefa relaksu
  • Pracę w modelu hybrydowym 4+1
  • Współpracę z doświadczonym zespołem
  • Dużą samodzielność w działaniu

Smarter everyday!

Działamy od ponad dekady napędzani pasją do elektromobilności i magazynowania energii. Projektujemy niezawodne i innowacyjne akcesoria do ładowania mobilnej elektroniki w myśl ideei Smarter Everyday dzięki którym życie staje się sprytniejsze, a co za tym idzie — łatwiejsze.

Nasza misja

Nasza wizja przyszłości to dynamiczny i nowoczesny świat, oparty na zrównoważonym rozwoju. Elektromobilność staje się dostępna dla każdego z nas. Wizja ta wynika z naszych wartości, które otwarcie komunikujemy i prezentujemy za pomocą naszych produktów.

Nasza wizja

Produkty Greencell mają być maksymalnie praktyczne i proste w użyciu, a ich wybór staje się naturalnym, rozsądnym krokiem, a nie przymusem bądź kwestią etyki. Naszą misją jest projektowanie, dostarczanie i ułatwianie dostępu do rozwiązań, które wpływają na zrównoważony rozwój. Rozwiązania te łączą w sobie nowoczesność, funkcjonalność i ekologię.