• Wszystkie ofertyKrakówInżynieriaInneOperator Produkcji - nie wymagamy doświadczenia
    Operator Produkcji - nie wymagamy doświadczenia
    Nowa
    Inżynieria
    GRH Group

    1 191 - 1 381 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprawność fizyczna

    zdolności manualne

    Opis stanowiska

    Zatrudnimy osoby zmotywowane do podjęcia pracy. Nie wymagamy doświadczenia, wiemy, że jesteśmy w stanie wdrożyć w obowiązki każdego kto chce się wszystkiego nauczyć 😊

    Jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia to zaaplikuj już dziś na stanowisko:

    Operator Produkcji

    Lokalizacja: Ochmanów

    System pracy: trzyzmianowy 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

    Zakres obowiązków:

    ·        Przygotowanie i montaż elementów składowych okna

    ·        Wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią

    ·        Optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych

    Oferujemy:

    ·        Umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

    ·        Wynagrodzenie zasadnicze 4700 zł brutto + premia frekwencyjna do 400 zł + premia wydajnościowo/ilościowa do 350 zł brutto

    ·        Dofinansowanie do dojazdów z Nowej Huty w kwocie 120 zł na 3 zmiany

    ·        Jasna ścieżka rozwoju wraz z nabytymi umiejętnościami co wiążę się z wyższym wynagrodzeniem

    ·        3 miesięczny okres wdrożenia

    Wymagamy:

    ·        Gotowości do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

    ·        Dobrej sprawności fizycznej

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV.

    Wszystkie ofertyKrakówInżynieriaInneOperator Produkcji - nie wymagamy doświadczenia
    1 191 - 1 381 USD