• Wszystkie ofertyMulhouseInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKonstruktor Maszyn Przemysłowych
    Konstruktor Maszyn Przemysłowych
    Inżynieria
    GRH Polska

    Mulhouse
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CAD

    mechatronika

    mechanika

    Mile widziane

    AutoCAD

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Poszukujemy nowego pracownika do zespołu dla czołowej francuskiej firmy, będącej liderem w produkcji zaawansowanych maszyn dla przemysłu tekstylnego. Otwieramy rekrutację na stanowisko:

    Mechanical Design Engineer

    Praca we Francji – ok Miluzy

    Twój zakres obowiązków:

    ·        projektowanie maszyn samodzielnie lub jako cześć zespołu

    ·        optymalizacja projektów maszyn pod kątem produkcji i montażu

    ·        opracowanie dokumentacji projektowej, wykonawczej, powykonawczej

    ·        ocena efektów prac i wprowadzanie ewentualnych poprawek

    Nasze wymagania:

    ·        wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, inżynieria procesowa, mechatronika

    ·        znajomość oprogramowania AutoCAD

    ·        znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

    To oferujemy:

    ·        atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy

    ·        możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

    ·        udział w realizacji projektów technicznych prototypowych urządzeń dla klientów krajowych i zagranicznych

    ·        wypłacana 13 pensja oraz bonusy

    Brzmi interesująco, prawda? Nie zwlekaj, złóż swoją aplikację już teraz! To może być Twój klucz do przyszłości!