• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Senior e-Commerce Specialist
    Senior e-Commerce Specialist
    Marketing
    GroupM

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    GroupM

    GroupM

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office PowerPoint

    MS Excel

    analityczne myślenie

    język angielski

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP – EssenceMediacom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

    Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021-2024, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

    Magazyn Media & Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Senior eCommerce Specialist

    Opis stanowiska:

    • realizacja założeń rocznej strategii e-commerce dla jednego z czołowych graczy w branży beauty
    • samodzielne tworzenie rekomendacji e-commerce w zakresie: mediów, technologii i analityki
    • rozwój projektów z obszaru On & Off Retail Media, związanych z wzmacnianiem sprzedaży u partnerów biznesowych klienta
    • planowanie i realizacja działań w zakresie pozyskania ruchu z działań mediowych do stron celowych klienta lub stron jego partnerów, przy wykorzystaniu różnych narzędzi digital (zarówno globalnych jak i lokalnych: portale horyzontalne, porównywarki cenowe, afilianci

    Zaaplikuj, jeśli posiadasz:

    • 3 letnie doświadczenie w min. jednym z obszarów e-commerce: Retail Media, performance marketing, Google Ads, Allegro Ads, Amazon Ads, optymalizacja ruchu pod konwersję na sprzedaż, ROAS etc.
    • 3 letnie doświadczenie w jednym z typów podmiotów: agencja mediowa, klient e-commerce, dostawca technologii lub mediów digital
    • użytkową znajomość MS Excel i dobrą znajomość MS Power Point
    • umiejętności łączenia analitycznego myślenia ze sprawną komunikacją międzyludzką
    • zdolności organizacyjne
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

    Czego możesz się po nas spodziewać:

    • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę
    • dzielimy się wiedzą
    • lubimy pracować na dobrych, dostosowanych do nas narzędziach
    • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych
    • kreujemy standardy w branży mediowej
    • lubimy się uczyć
    • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba
    • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy
    • w piątki pracujemy do 15.00

    Oferujemy:

    • szybki rozwój kompetencji specjalistycznych, dzięki pracy na różnorodnych projektach i klientach
    • realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku (topowe marki globalne)
    • pracę z doświadczonym zespołem - z osobami, które z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce
    • dużą samodzielność w zakresie realizowanych zadań
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwój zawodowy w kierunku rozwoju produktów reklamowych
    • dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków
    • hybrydowy tryb pracy
    • nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra
    • Kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy